«Інтер» (Італія) — «Челсі» (Англія, Лондон). 2:1. Мілан. «Джузеппе Меацца». 84 638 глядачів. Голи: Міліто, 3, Камб’яссо, 55 — Калу, 51.
Як багато хто й очікував, матч вийшов силовим, в’язким, але й темповим. Були також маленькі трагедії, невдачі, влучення в поперечину і непризначені пенальті. Наприклад, у ворота господарів, коли збили Соломона Калу.
Інтрига з’явилася вже в дебюті зустрічі, коли на третій хвилині м’яч опинився у воротах лондонців. Упевнений у собі, «Інтер» відійшов в оборону. Але на початку другого тайму він теж пропустив швидкий гол. А долю поєдинку вирішив точний удар настирного Камб’яссо. Затьмарила цікаву картину грандіозного протистояння травма воротаря «Челсі» Петра Чеха, якої він зазнав, як то кажуть, на рівному місці, вкидаючи м’яч у гру. Одне слово, неясного залишилося досить багато. Можна лише передбачити, що й у Лондоні буде таке само гостре протистояння.