Футбол. «Шахтар» (Донецьк) — «Локомотив» (Москва). 1:0. Гол: Левандовський, 37. Команди зіграли два тайми по 30 хвилин.
«Шахтар»: Худжамов, Леонардо, Кучер, Чижов, Рац, Ілсіньо, Дуляй, Полянський (Левандовський, 35), Кравченко, Фомін, Адріано (Гладкий, 31).
«Локомотив»: Криворучко, Беляєв, Єфімов, Міланович (Бурлак, 40), Сенніков, Черевко, Чочієв, Концедалов, Драман (Ігнатьєв, 31), Мінченков (Смольников, 44), Полоз.
Це, власне, було спільне тренування донецького і московського клубів. Завершилось воно міні-матчем. На думку обох колективів, користь була обопільною.
«Дніпро» (Дніпропетровськ) — «Вартекс» (Хорватія). 3:1. Голи: Калиниченко, 17, 32, Cелезньов, 87; хорвати забили на 47-й хвилині.
«Дніпро»: Лаштувка, Мандзюк, Русол, Голек (Лисицький, 46), Денисов, Феррейра (Назаренко, 46), Кравченко, Калиниченко, Коноплянка, Селезньов, Гоменюк.
«Карпати» (Львів) — «Славія» (Болгарія, Софія). 1:1. У львів’ян забив Мартинюк, 89. «Карпати»: Тлумак (Лесько, 46), Сагайдак (Петрівський, 46), Тубич, Мілошевич (Тарасенко, 62), Федецький, Годвін, Худоб’як (Мартинюк, 62), Голодюк (Ткачук, 62), Кожанов (Сворак, 62), Гурулі (Кополоець, 46), Зеньов (Кузнецов, 46).

«Закарпаття» (Україна, Ужгород) — «Сатурн» (Росія, Раменське). 1:0. Гол: Алексєєв, 64. «Закарпаття»: Бабенко, Гібалюк, Гауші, Шендрик, Леандро, Іванов, Райчевич, Тришович, Гомес, Давидов, Алексєєв.