Фехтування. Катар. Етап Кубка світу. Українська шпажистка Яна Шем’якіна завоювала золоту нагороду. У чвертьфіналі Яна перемогла росіянку Євгенію Строганову — 15:5, у півфіналі виграла в італійської спортсменки Б’янки дель Каретто — 15:12, а у фіналі взяла гору над угорською спортовкою Емесе Шаш — 15:8.
Футбол. Ангола. Кубок Африки. Чвертьфінали. Єгипет—Камерун. 3:1. Голи: Гассан, 37, 95, Геддо, 92 — Гассан, 26 (автогол), Нігерія—Замбія. 0:0 (пенальті — 5:4). У півфіналах зустрінуться: Єгипет—Алжир, Нігерія—Гана.
Контрольний матч. «Чорноморець» (Україна) — «25 квітня» (КНДР, Нампхо). 2:0. Голи: Сауседо, 2, Гришко, 70. «Чорноморець»: Паст (Ширяєв, 46), Єрмак, Шандрук (Федоров, 55), Ващук, Федорів, Ребенок, Бідненко (С. Мельник, 62), де Матос (Гришко, 46), Сауседо (Левіга, 55), Пінедо (Васін, 35; Бондаренко, 72), Балашов (Кіртава, 46).
Футзал. Будапешт (Угорщина). Чемпіонат Європи. 1/4 фіналу. Україна—Азербайджан. 3:3 (пенальті — 2:4). Українська команда припинила виступи на змаганнях.