Футбол. Ізраїль. «Маккабі-Іроні» (Бат-Ям) — «Динамо» (Київ). 0:3. Голи: Мілевський, 37, Кравець, 63, Калитвинцев, 87. «Динамо»: перший тайм — Шовковський, Несмачний, Алмейда, Хачериді, Єременко, Маграо, Вукоєвич, Гармаш, Гусєв, Алієв, Мілевський; другий тайм — Бойко, Ель Каддурі, Парцванія, Михалик, Бетао, Калитвинцев, Петров, Дедечко, Нінкович, Зозуля, Кравець.
«Динамо» (Київ) — «Аль-Ахлі» (Умм аль-Фахм). 1:0. Гол: Маграо, 45. «Динамо»: Бойко, Ель Каддурі, Михалик, Хачериді, Єременко, Маграо, Вукоєвич, Гармаш, Нінкович, Гусєв, Мілевський.
Команди відіграли лише перші 45 хвилин. Потім після дощу поле стало непридатним для гри.
Анталія (Туреччина). «Шахтер» (Донецьк) — «Спартак» (Нальчик). 1:2. Стадіон комплексу «Мардан Спорт». 100 глядачів. 12 градусов. Голи: Кісенков (18, автогол) — Патрік, 75, Концевой, 90. «Шахтар»: перший тайм) — Худжамов, Рац, Чижов, Ракицький, Кобін, Коста, Кравченко, Полянський, Адріано (Гладкий, 37), Фомін, Віценець; другий тайм — П’ятов, Гюбшман, Шевчук, Іщенко, Жадсон, Левандовський, Гай, Вілліан, Срна, Гладкий, Агахова. Вилучено Адріано («Шахтар», 37), Арабі («Спартак», 76).
«Шахтар» — «Динамо» (Тбілісі). 1:0. Гол: Ілсіньо, 44 (п). «Шахтар»: П’ятов (Худжамов, 61), Срна (Кобін, 65), Кучер (Іщенко, 63), Ракицький (Левандовський, 68), Рац (Коста, 56), Фернандіньо (Дуляй, 63), Кравченко (Гюбшман, 46), Ілсіньо (Віценець, 68), Жадсон, Вілліан (Фомін, 68), Гладкий (Агахова, 60).
«Шахтар» — «Стяуа» (Румунія). 1:0. Гол: Кравченко, 40. Матч складався з двох таймів по 30 хвилин.
Cьогодні «гірники» поміряються силами з чемпіоном Польщі — «Віслою». Завтра — з олімпійською збірною Угорщини. Після чого команда повернеться в Україну.
«Ворскла» (Полтава) — «Динамо» (Тбілісі). 0:0. «Ворскла»: перший тайм — Величко (Долганський, 31), Даллку, Вовкодав, Медведєв, Матвеєв, Деспотовський, Оніка, Кулаков, Кунєв, Янузі, Сачко; другий тайм — Долганський (Чуваєв, 61), Ярмаш, Красноперов, Пєсков, Ільчиш, Чеснаков, Маркоскі, Безус, Єсін, Чичиков, Тимченко.
Іспанія. «Янг Бойз» (Швейцарія, Берн) — «Металург» (Запоріжжя). 2:0. Голи: Думба, 54, Доубаї, 76.
У матчі проти одноосібного лідера чемпіонату Швейцарії взяли участь практично всі футболісти запорізького колективу, котрі знаходяться на зборі, за винятком воротаря Максима Коваля. Його затримало оформлення документів. Перша половина зустрічі пройшла за переваги запоріжців, котрі мали кілька моментів.
Після перерви ініціатива перейшла до швейцарських футболістів. Думба після флангового проходу й гри в стінку спрямував м’яч у ворота Володимира Жука, який замінив Безотосного. Потім суперники вдруге забили — блискучий удар метрів з 35 вийшов у Доубаї. Запорожці могли врятувати матч, але Володимир Польовий не забив головою в порожні ворота після флангової передачі Сергія Кривцова, а Артур Каськов не реалізував вихід сам на сам.
«Зоря» (Луганськ) — «Ерфурт» (Німеччина). 2:6. М’ячі у «Зорі» забили Колесниченко і Джихані. «Зоря»: Полтавцев, Мазур, Малий, Рудика, Огиря, Картушов (Білий, 46), Лісовий, Колесниченко, Волков, Джихані, Сікорський.
На знімках: В’ячеслав Шевчук (ліворуч) у матчі проти тбілісців; київські динамівці мають чимало прихильників в Ізраїлі.
Фото з сайтів «Динамо» (Київ) і «Шахтаря».