Відлуння вибуху в луганській лікарні дісталося й до Полтавщини. Цими днями працівники територіального управління Держпромнагляду в Полтавській області заборонили п’яти лікарням області експлуатувати балони з киснем та азотом. Серед них — Полтавська міська лікарня № 1, Диканська, Кременчуцька, Глобинська і Градизька районні лікарні. Як повідомили в теруправлінні, перевірка показала, що в цих медичних закладах техніка безпеки не на належному рівні, а людям, які за це відповідають, бракує професіоналізму. Їх відсторонено від роботи, на керівників накладено адміністративні стягнення, а самі перевірки триватимуть.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59