Футбол. Москва. Кубок співдружності. Група С. «Динамо» (Україна, Київ) — МТТУ (Туркменістан). 4:2. «Левадія» (Естонія) — збірна клубів Росії. 1:1. Турнірне становище: 1. «Динамо» — 9 очок, збірна клубів Росії, МТТУ — по 4, «Левадія» — 1. Суперник динамівців у чвертьфінал — литовський «Екранас», котрий посів друге місце в групі D.
Белек (Туреччина). Контрольний матч. 19 січня. «Металург» (Україна, Донецьк) — «Рубін» (Росія, Казань). 2:1. Голи: Кінгслі, 18, Чечер, 29 — Нобоа, 5.
«Металург»: Нєпогодов, Маріо Сержіо (Савін, 85), Чечер, Воловик (Коротецький, 76), Шина (Боавентура, 46), Прийма (Лазич, 46), Янков (Дашян, 80), Дімітров (Зе Соареш, 85), Кінгслі (Годін, 62), Мхітарян (Танаса, 66), Мгуні (Іванко, 80).
«Рубін»: перший тайм — Чебану, Калешин, Орєхов, Навас, Ансалді, Нобоа (Бадяутдінов, 37), Семак, Муравський, Караденіз, Рязанцев, Бухаров; другий тайм — Чебану, Квірквелія, Баляйкін, Попов, Бадяутдінов (Сібайя), Галіулін, Бистров, Горбанєц, Кабзе, Оразсахетов.
Контрольний матч. «Арсенал» (Україна, Київ) — «Чуннам Дрегонс» (Корея). 1:0. Гол: Мазілу, 79.я «Арсенал»: перший тайм — Рева, Матюхін, Шершун, Симоненко, Ільницький, Хомин, Жоземар, Романчук, Воробей, Рибальченко; другий тайм — Рева,Міколюнас, Євсєєв, Литовченко, Романчук, Нечай, Мазілу, Заваров, Симоненко, Єщенко, Грицай.
Футзал. Дебрецен (Угорщина). Чемпіонат Європи. 19 січня. Група В. Італія — Бельгія. 4:0. Збірна України, котра виступає в цій групі, сьогодні зустрінеться з бельгійцями.
Гандбол. Австрія. Чемпіонат Європи. Чоловіки. Група А. 1-й тур. Україна — Росія. 33:37.
Бокс. Чемпіон світу за версіями WBO/ІBF/ІBO Володимир Кличко розпочне підготовку до поєдинку проти американця Еді Чамберса наступного тижня. Про це повідомив наставник українця Емануель Стюард.
На запитання, чи вважає він Чамберса гідним суперником, Стюард відповів: «Подивіться, як він переміг Дмитренка. Чамберс побив його, як хлопчака. Так, у нього є поразки, але цей боксер вміє робити висновки зі своїх невдач. Навіть у Володимира є поразки. Головне — робити висновки».
Нагадаємо, що зустріч боксерів відбудеться 20 березня.