Важка атлетика. Гоян (Корея). Чемпіонат світу. Україна посіла восьме місце в загальнокомандному заліку. Свої виступи наші атлети почали з трьох бронзових нагород, котрі виборола Юлія Калина (до 58 кг). Потім мале «срібло» здобув Артем Іванов у ваговій категорії до 94 кг.
З особливою надією ми чекали виступи українських суперважковаговиків — Артема Удачина та Ігоря Шимечка. І вони виправдали наші надії. Хоча велику золоту медаль у категорії понад 105 кг виграв господар змагань Ен Квон Ан. У сумі двоборства він подужав 445 кг, як і Артем Удачин, але був легшим за свого суперника на 16,67 кілограма. Отже, в Артема велике «срібло». Шимечко став третім у багатоборстві (427). Але він завоював ще й малу золоту відзнаку в ривку (202), зумівши випередити і Удачина (200), і Ана (198). У поштовху Ан показав кращий результат (247), а Удачин став другим (245).