Футбол. Євро-2011 серед молоді (U21). Каліфікаційний раунд. 9 жовтня. Група 8. Третій тур. Мальта — Франція. 0:2.
Україна — Бельгія. 1:1. Голи: Зозуля, 69 — Муянгі, 67. Україна: Каніболоцький, Матвеєв, Курилов, Пашаєв, Фартушняк, Чеснаков (Петров, 43), Федорчук, Коноплянка, Морозюк, Лисенко (Якименко, 72), Зозуля. Тренер — Павло Яковенко.
1. Франція — 7 очок. 2. Бельгія — 7. 3. Україна —5. 4. Словенія — 3. 5. Мальта —0
Це був захопливий і напружений поєдинок рівних суперників. Щоправда, в першому таймі до справді голевих моментів справа не дійшла. А от після перерви українці почали діяти значно гостріше. Та пропустили першими.
На щастя, довго тріумфувати молодим громадянам Бельгійського королівства не довелося. Господарі тут же відповіли загостренням, і Роман Зозуля ударом головою встановив рівновагу.
Обидва суперники мали нагоду вийти вперед, але намагання виявилися марними. Нічия, якщо об’єктивно, — справедливий підсумок цього матчу.