Вільна боротьба. Баку (Азербайджан). Голден Гран-прі. Золоту нагороду здобув українець Олександр Хоцяновський (125 кг). У фіналі він переконливо переміг Джорджі Саканделідзе (Грузія) — 10:0. Наш Валерій Андрійцев став володарем срібної медалі у категорії до 97 кг. Ще один український борець — Василь Шуптар (61 кг) — завоював бронзову нагороду.
Футбол. Першість України. Перша ліга.   1-й тур. 26 липня. «Гірник» (Кривий Ріг) — «Тернопіль». 0:0. «Миколаїв» — «Динамо-2» (Київ). 0:0. «Полтава — «Гірник-Спорт» (Комсомольськ, Полтавська область). 0:1. «Геліос» (Харків) — «Нафтовик» (Охтирка). 2:0. «Суми» — «Сталь» (Дніпродзержинськ). 0:2. «Сталь» (Алчевськ) — «Зірка» (Кіровоград). 3:1. «Олександрія» — «Десна» (Чернігів). 1:1. Матч «Нива» (Тернопіль) — «Буковина» (Чернівці) перенесений.
Теніс. Баку (Азербайджан). Міжнародний турнір WTA Іnternatіonal. Призовий фонд — 250 000 доларів. Фінал. Еліна Світоліна (Україна, сіяна під другим номером) — Бояна Йовановськи (Сербія). 6:1, 7:6.