У Кременчуці й досі до лікарні доставляють дітей з дизентерією. Як повідомили у прес-службі міськвиконкому, у неділю ввечері до дитячої лікарні було госпіталізовано дівчинку. За словами головного лікаря Юрія Попенка, причина захворювання учнів гімназії № 6 — дизентерія. Про це офіційно заявили медики, отримавши результати аналізів. Наразі у стаціонарі дитячої лікарні перебувають 34 дитини, стан усіх дітей стабільний, середньої тяжкості, спостерігається динаміка до поліпшення, передає УНІАН. Нагадаємо, 16 вересня до дитячої лікарні Кременчука були госпіталізовані перші 20 учнів школи-гімназії № 6. Причиною погіршення стану здоров’я учнів стало невиконання правил утримання харчоблоків й приготування їжі.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59