Дзюдо. Єреван. Чемпіонат Європи (U20). У змаганнях на арені спортивно-концертного комплексу імені Карена Демирчяна участь взяли 295 спортовців 1990/1992 років народження з 38 країн. Українська збірна була представлена в усіх вагових категоріях. Отож, у столиці Вірменії змагалися 16 найсильніших юніорів нашої країни. Повними складами виступали ще й збірні Росії, Франції та Грузії.
І, що особливо приємно, українці здобули командну перемогу. Другими були французи, третіми угорці. А от росияни посіли лише четверте місце. У скарбничці нашої команди дві золоті, дві срібні і три бронзові нагороди.
Лише 46 секунд тривала фінальна сутичка 18-річного киянина Артема Булиги  проти італійця Енріко Парлаті (категорія 66 кг). Спочатку Артем заробив «юку», а переможну крапку поставив ефектним кидком через голову з упором стопою в живіт на «іппон». Додатковою нагородою до золотої чемпіонської медалі для підопічного тренерів Віталія та Сергія Дубров стане вперше виконаний норматив майстра спорту України міжнародного класу.
Дуже порадувала Ірина Кінзерська (+78 кг), котра в «золотому» фіналі перемогла іспанку Сару Альварес. У наших дівчат — ще й дві срібні нагороди: в Іванни Макухи (78 кг) і Людмили Марченко (57 кг).
Бронзовими призерами стали — Геворг Хачатрян (55 кг), Кеджау Ньябалі (90 кг) і Дмитро Лучин (100 кг). Всі названі переможці й призери, а так само їхні товариші по збірній — олімпійські надії України. Тому ми чекаємо від них нових перемог.