Художня гімнастика. Міє (Японія). Чемпіонат світу. Росіянки Канаєва і Кондакова виграли відповідно золоту та срібну медалі у багатоборстві. Бронзова нагорода у Ганни Безсонової (Україна). Наша видатна і мужня спортовка здобула ще кілька медалей — срібну у вправах із стрічкою і бронзові — з м’ячем і скакалкою.
Слава Богу, не всі ще сліпі на цьому світі. Офіційний хронометрист і обробник даних на чемпіонаті світу нагородив Ганну Безсонову премією «Лонжін Елеганс». Ця нагорода присуджується гімнастці, яка мала найбільш елегантний вигляд на змаганнях. Наша Аня удостоєна призу, створеного швейцарським художником Жаном-П’єром Гербером — годинником «Конкест» з Лонжін Спорт Колекшен і чеку на 5000 доларів США.
Сучасне п’ятиборство. Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Кубок світу. Чоловіки. Фінал. 1. Адам Мароші (Угорщина) — 6056. 2. Павло Тимошенко (Україна) — 5992. 3. Джузеппе Джанкаміллі (Італія) — 5940.
Легка атлетика.  Салоніки (Греція). Всесвітній фінал. Українець Максим Мазурик переміг у секторі зі стрибків із жердиною (5.70). Другим став Дерек Майлз (США) —5.60, «бронза» в Даніеля Доссу (Франція) — 5.60.
Футбол. Мілан (Італія). Збірна України виграла Чемпіонат світу з футболу серед безпритульних. У фіналі вона перемогла команду Португалії — 5:4.
Хокей. Відкритий чемпіонат Білорусі. Екстраліга. 5-й тур. 13 вересня. «Юність» (Мінськ) — «Німан» (Гродно). 5:3. «Хімволокно» (Могилів) — «Брест». 6:0. «Керамін» (Мінськ) — «Металург» (Жлобин). 2:1. «Шахтар» (Солігорськ) — «Шинник» (Бобруйськ). 8:2. «Вітебськ» — «Металург» (Лієпая). 3:2 (б). «Хімік-СКА» (Новополоцьк) — «Динамо-Юніорс» (Рига). 2:3 (б).
Дві команди школи київського «Сокола» відкликали свою заявку на участь у відкритій першості Республіки Білорусь. Чому? Кореспондент «Голосу України» дізнався про це, бо бачив листа до ФХРБ, підписаного виконуючим обов’язки директора ДЮСШ «Сокіл» (Київ) Володимиром Єловиковим. «У зв’язку з відсутністю фінансування, від’їздом провідних гравців до зарубіжних клубів, просимо зняти наші команди 1994 і 1995 років народження з відкритої першості Республіки Білорусь».
Баскетбол. Київ. СК «Меридіан». Контрольний матч. «Київ» — «Будівельник» (Київ). 66:80 (20:17, 15:30, 14:15, 17:18). «К»: Пустозвонов — 19 очок, Кравцов —18 + 9 підбирань, Салтовець —10 + 7, Брянцев — 9, Отверченко — 7, Дмитренко — 3, Липовий, Сандул, Тищенко, Гусєв, Ларін. «Б»: Ель-Амін — 19, Яковлєв —10, Балашов — 10, Кобзистий — 10, Малиш — 8, Горбенко — 6, Зіммерман — 6, Гендерсон — 5, Неруш — 3, Хижняк — 3, Лохманчук.