Тайпей (Тайвань). ХХІ Дефолімпійські ігри. Українські спортовці продовжують наповнювати командну скарбничку медалями різного гатунку. Позавчора золоту нагороду здобув 25-річний Віталій Корепанов у змаганнях представників греко-римської боротьби (категорія — 55—60 кг), а Андрій Ткаченко став бронзовим призером (84—96 кг).
«Срібло» у дзюдоїстки Ганни Шостак (48—52 кг). Така само відзнака у Яни Мельник (спортивне орієнтування), а у Марини Черкунової — «бронза».
Чотири медалі на рахунку плавців. Срібні — у Андрія Зурвалідзе (200 м брасом) та жіночої естафетної команди 4 х 200 м (Ганна Литвиненко, Анастасія Литвинова, Валерія Ситникова, Ганна Товста). Бронзовими стали фініші Володимира Натальчука (200 м на спині) і Валерії Ситникової на такій само дистанції.
Нарешті, срібним призером на дистанції в бігу на 400 м з перешкодами став Олександр Ходаков.
Відзначимо перемогу наших футболістів над командою Казахстану 6:0 (забивали: Володимир Рій, Макар Букін — 3, Олег Загребелько, Олександр Верещака).