Змагання з єгерського багатоборства вже восьмий рік поспіль проходять на Волині. Аби стати їх переможцем, учасникам потрібно не лише досконало знати зброю, поведінку і звички звірів, вміти приготувати смачну мисливську страву, а й перебувати в чудовій фізичній формі. Це ще раз підтвердили VІІІ обласні змагання з єгерського багатоборства, які 26—27 серпня відбулися в урочищі Звіринець, що поблизу села Лобачівка Горохівського району. Найзахоплюючим видом суперництва, безперечно, стало проходження смуги перешкод. На відстані півтора кілометра учасникам потрібно було подолати навісну переправу, перейти колодами через водойму, продемонструвати вміння вправно користуватися човном, пробігтися купинами, транспортувати потерпілого на підручних засобах, швидко і правильно розставити прапорці на вовка, влучно стріляти, одним сірником за кілька секунд розпалити вогнище. Залік ішов по останньому з чотирьох членів команди. Усього за 13 хвилин 9 секунд із цим складним завданням справилися єгері обласної організації товариства мисливців та рибалок. Загальну ж першість і перехідний кубок Василя Вегерича та Григорія Хомича — полеглих від рук браконьєрів працівників мисливського господарства «Старовижівське» — здобула команда Городоцького лісгоспу. Наступного року вона на правах переможця стане організатором чергових єгерських змагань.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59