Футбол. Німбрук (Чехія). Міжнародний юнацький турнір. Збірна України, складена з гравців 1992 року народження, здобула другу перемогу. У першому матчі, нагадаємо, наші хлопці переграли угорців — 1:0. Цього разу підопічні Олександра Головка переконливо подолали однолітків із Румунії — 3:0. Героєм зустрічі став 16-річний оборонець київського «Динамо» Артем Сухоцький, котрий забив усі м’ячі. У середині першого тайму він протягом десяти хвилин оформив «дубль», а за 15 хвилин до завершення поєдинку поставив масну крапку.
Сьогодні «жовто-сині» зіграють останній матч групового етапу зі збірною Словаччини. Для виходу до фіналу підопічним Олександра Головка буде достатньо зіграти у цьому матчі внічию.
А поки що турнірне становище таке: 1. Україна — 6 очок; 2. Румунія — 3; 3. Словаччина — 3; 4. Угорщина — 0.
* * *
Першість країни. Перша ліга. 6-й тур. «Геліос» (Харків) — «Олександрія». 2:2. «Севастополь» — «Динамо-2». 5:0. «Нива» (Тернопіль) — «Арсенал» (Біла Церква). 0:1. «Зірка» (Кіровоград) — «Фенікс» (Калініно). 2:0. «Харків» — «Нафтовик». 1:3. «Сталь» (Алчевськ) — «Волинь» (Луцьк) 0:1. «Десна» (Чернігів) — «Енергетик» (Бурштин). 0:1. «Львів» — «Прикарпаття» (Івано-Франківськ). 4:0. «Кримтеплиця» (Молодіжне) — «Дністер» (Овідіополь). 0:0.
* * *
Гельсінкі (Фінляндія). Чемпіонат Європи серед жінок. Для збірної України — дебютантки фінальних змагань —старт виявився надто невдалим. Вона програла по черзі збірним Нідерландів — 0:2 і Данії — 1:2. І практично позбавила себе можливості вийти до чвертьфіналу. Нашій команді в груповому турнірі залишилося зустрітися з футболістками Фінляндії (29 серпня).
Хокей. Чемпіон України київський «Сокіл» поповнився Сергієм Климентьєвим, котрий перейшов із «Салавата Юлаєва» (Уфа). Він вихованець СДЮШОР «Сокіл» (тренер — Анатолій Ніколаєв). Грав у США, потім в різних клубах Росії. Дворазовий чемпіон РФ. 34-річний досвідчений оборонець, гравець національної збірної України, кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ступеня уклав із «Соколом» однорічний контракт.
Баскетбол. Дві українські спортовки перейшли до західних клубів. Ірина Бірюк, багаторічний лідер запорізької «Козачки-ЗАлК» та національної збірної України (11 очок, 3,7 підбирання і 3,3 передачі на останньому чемпіонаті Європи) поповнила склад польського клубу «Полковіце».
Ольга Мазниченко, один із лідерів юніорської збірної України та найкращий бомбардир останнього чемпіонату Європи U-18 (21,9 очка та 7,7 підбирання у середньому за матч), стала гравцем іспанської «Сельти». Попередній сезон вісімнадцятирічна нападниця провела в київському клубі ТІМ-СКУФ.