У Полтаві на території пляжу Октябрського району відкрилася зона відпочинку для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Як повідомили в прес-службі міськради, у рамках Програми соціального забезпечення та соціального захисту «Турбота» надається фінансова підтримка проектам та програмам громадських організацій інвалідів. Полтавський фізкультурно-спортивний клуб інвалідів «Візок» (голова Сергій Чумак) презентував проект «Спортивно-оздоровчий табір відпочинку для людей з обмеженими фізичними можливостями». Після його розгляду було виділено 32 тисячі гривень з міського бюджету. Клубу також надано дозвіл на оренду приміщення комунальної власності для реалізації проекту.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59