Боротьба. Снина (Словаччина). Першість світу серед кадетів. Українка Олена Кремзер здобула «золото» у ваговій категорії до 52 кг! Срібні нагороди виграли Оксана Лівач (до 40 кг) та Мар’яна Колос (до 46 кг). А «бронзою» відзначено Ангеліну Лисак (до 60 кг). Збірна України фінішувала третьою в командному заліку (62 очки). Чемпіонками стали японки — 77 очок.
Легка атлетика. Монако. Етап «Діамантової ліги». Українець Богдан Бондаренко виграв змагання зі стрибків у висоту, встановивши рекорд турніру (2,40 м). Завдяки цій перемозі харків’янин зміцнив лідерство у «діамантових» перегонах. Тепер його перевага над катарцем Мутазом Есса Баршимом становить шість очок, над росіянином Іваном Уховим — вісім. У Монако вони посіли друге (2,37) і третє (2,34) місця відповідно.
Мадрид (Іспанія). Турнір серії ІAAF World Challenge. Українка Наталія Семенова виграла змагання з метання диска. Зробила вона це з першої спроби, відправивши снаряд на 60 м 27 см. Друге місце посіла Вітні Ешлі зі США (58,76 ), третє — Драгана Томашевич із Сербії (57,35).
Теніс. Бінгемтон (США). Челленджер. Призовий фонд — 50 000 доларів. Фінал. Сергій Стаховський (Україна, 2-й сіяний) — Вейн Одеснік (США, 8). 6:4, 7:6 (11:9).
Стамбул (Туреччина). Teb BNP Parіbas Іstambul Cup. WTA Іnternatіonal. Призовий фонд — 250 000 доларів. Парний розряд. Фінал. Еліна Світоліна/Дої (Україна/Японія) — Калашнікова/Канья (Грузія/Польща). 6:4, 6:0.