Кременчук опинився у найгіршій економічній ситуації серед міст Полтавської області, — повідомив на апаратній нараді у міськвиконкомі міський голова Микола Глухов. За його словами, йдеться про показник економічного розвитку Кременчука у мінус 25%. Для порівняння, в обласному центрі зафіксували зростання виробництва — у 1,2 відсотка. Пояснення таке — у наддніпрянському місті найбільше заводів, тому й найбільше відчувається криза.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59