Фехтування. Пловдив (Болгарія). Чемпіонат Європи. Збірна українських шаблісток (Ольга Харлан, Олена Хомрова, Галина Пундик, Ольга Жовнір) виборола золоті медалі! 1/2 фіналу. Україна—Угорщина. 45:36. Росія—Італія. 45:29. За 3-є место. Італія—Угорщина. 45:40. Фінал. УКРАЇНА—Росія. 45:31. Нагадаємо, що напередодні чемпіонкою континенту в індивідуальному турнірі шаблісток стала наша Оля Харлан.
* * *
Варшава (Польща). Чемпіонат Європи серед спортовців-параолімпійців. Участь у змаганнях взяли представники 12 країн Європи, загальна кількість — 130 учасників. «Золото» для України вибороли: Андрій Демчук (шпага, клас «А»), Олексій Сундієв (шпага, клас «С») та Олександр Хоба (рапіра, клас «В»). «Срібло» та «бронза» на рахунку Алла Горліна (шпага та рапіра відповідно). Ще чотири бронзові медалі здобули: Антон Дацко (шабля, клас «В»), Ірина Лук’яненко (рапіра) та дві командні нагороди (Андрій Демчук, Антон Дацко, Олександр Хоба, Михайло Бажуков — рапіра; Олександр Хоба, Михайло Бажуков, Сергій Шенкевич, Микола Давиденко — шпага).
Шашки. Мораг (Польща). Чемпіонат світу серед спортовців із вадами зору. Українець Сергій Манін став переможцем змагань. Донеччанин у шашках-64 набрав 17 балів із 18 можливих.
Серед жінок представниця України Ірина Григорук з Вінниці здобула бронзову медаль.
Стрільба кульова. Осієк (Хорватія). Чемпіонат Європи з малокаліберної зброї. «Золотою» виявилася стрільба з гвинтівки на 50 м по мішені, що рухається (неолімпійська дисципліна), для українця Владислава Прянишникова, який у сумі набрав 396 очок. У цій само дисципліні (командні змагання) збірна України (Владислав Прянишников, Олександр Зіненко, Ігор Мацкевич) стала срібним призером.
Теніс. Прага (Чехія). Жіночий турнір серії WTA. Призовий фонд — 220 тисяч доларів. Парний розряд. Фінал. Катерина Бондаренко/Олена Бондаренко (Україна) — Бенешова/Заглавова-Стрикова (Чехія). 6:1, 6:2.
Футбол. Ліга Європи 2009/10. У результаті жеребкування пар третього кваліфікаційного раунду українські клуби отримали такі варіанти: «Діфферданж» (Люксембург)/«Рієка» (Хорватія) — «Металіст» (Харків), «Металург» (Донецьк)/МТЗ-РІПО (Білорусь) — «ІБ Любляна» (Словенія).
Першість країни. Перша ліга. 1-й тур. «Енергетик» (Бурштин) — «Кримтеплиця» (Молодіжне). 0:1. «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) — «Фенікс-Іллічівець» (Калініно). 2:0. «Севастополь» — «Зірка» (Кіровоград). 4:0. «Нива» (Тернопіль) — «Львів». 0:4. «Десна» (Чернігів) — «Геліос» (Харків). 1:1. «Арсенал» (Харків) — «Сталь» (Алчевськ). 1:0. «Олександрія» — «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка). 0:0. «Дністер» (Овідіополь) — «Волинь» (Луцьк). 1:5. Матч «Динамо-2» (Київ) — «Харків» відбудеться 15 вересня.