Фехтування. Пловдив (Болгарія). Чемпіонат Європи. Жінки. Шабля. 19-річна олімпійська чемпіонка Ольга Харлан (на знімку) із Миколаєва виграла золоту медаль. У фінальному поєдинку Оля упевнено перемогла старшу від себе на три роки здібну росіянку Катерину Дяченко з Санкт-Петербурга — 15:10. Ще одна українка, Галина Пундик, стала бронзовою призеркою. Ще раніше третьою призекою стала також наша шпажистка — Яна Шемякіна.
Шахи. Сан-Себастьян (Іспанія). Міжнародний турнір 18-ї категорії. 9-й тур. Руслан Пономарьов (Україна) — Франсиско Вальєхо (Іспанія) — 1:0. Рустам Касимжанов (Узбекистан) — Гікару Накамура (США) — 0,5:0,5. Гуліо Гранда (Перу) — Петро Свідлер (Росія) —0,5:0,5. Сергій Мовсесян (Словаччина) — Максим Вашьє-Лаграв (Франція) — 0,5:0,5. Пабло Сан Сегундо (Іспанія) — Анатолій Карпов (Росія) — 0,5:0,5. Підсумкове турнірне становище: Пономарьов, Накамура —по 6,5 очок; Свідлер — 5,5; Вальєхо, Касимжанов — по 5; Вашьє-Лаграв, Мовсесян — по 4,5; Гранда — 3,5; Сан Сегундо — 2,5; Карпов — 1,5.
Баскетбол. В сезоні 2009-2010 буде проведено єдиний чемпіонат України з баскетболу — «Суперліга». Таке рішення прийняли керівники клубів на спеціальному засіданні, що відбулося 16 липня у Києві. Згідно з цим рішенням у «Суперлізі» 2009-2010 візьмуть участь 16 клубів: «Азовмаш» (Маріуполь), «Будівельник» (Київ), «Галичина» (Львів), «Говерла» (Івано-Франківськ), «Дніпро» (Дніпропетровськ), «Дніпро-Азот» (Дніпродзержинськ), «Донецьк», «Київ», «Кремінь» (Кременчук), «Кривбасбаскет» (Кривий Ріг), «Одеса», «Сумихімпром», «Феро-ЗНТУ» (Запоріжжя), «Хімік» (Южний), «Пульсар» (Рівне), «Миколаїв».
Остаточний регламент нового чемпіонату розробляється і буде оприлюднений найближчим часом.