Полтавська бригада станції швидкої медичної допомоги на Міжнародних галицьких змаганнях з медицини катастроф і невідкладних станів посіла третє місце. На першому місці — команда Польщі, на другому — працівники ще однієї української медичної клініки. Такі змагання проводяться третій рік поспіль, проте полтавці, як і 16 бригад із 31, брали участь уперше.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59