Футбол. Контрольний матч. «Динамо» (Україна, Київ) — «Айнтрахт» (Німеччина, Франкфурт-на-Майні). 2:1. «Динамо»: Шовковський, Каддурі, Єрьоменко, Вукоєвич (Корреа, 46), Юссуф, Гіоане (Бетао, 46), Гусєв (Зозуля, 46), Хачеріді, Ярмоленко (Фашан, 60), Алієв (Кравченко, 46), Гільєрме.
На 27-й хвилині після навісу Алієва франкфуртський оборонець зрізав м’яча у власні ворота. Потім Гільєрме (33-я хв.) забив другого м’яча. Суперник гол престижу провів на 90-й хвилині, реалізувавши пенальті.
Цим матчем динамівці завершили тренувальний збір в Австрії. А сьогодні на клубній базі тренер «Динамо» Валерій Газзаєв зустрінеться з представниками ЗМІ. Поговорити буде про що: підсумки роботи в Альпах, трансферна політика, завдання на сезон, що починається.