Футбол. Контрольні матчі. «Арау» (Швейцарія) — «Шахтар» (Донецьк). 1:3. Голи: Буркі, 34 — Адріано, 50, Гюбшман, 63, Фернандіньо, 74. «Шахтар»: перший тайм — Лаштувка, Чижов, Кобін, Ракицький, Левандовський, Жадсон, Ільсіньо, Кравченко, Полянський, Адріано, Гладкий; другий тайм — Вірт, Чижов, Срна, Ракицький, Гюбшман, Дуляй, Фернандіньо, Леонардо, Вілліан, Адріано, Фомін.
Володар Кубка УЄФА, хоча спочатку програвав, зрівняв рахунок і, маючи помітну перевагу, здобув переконливу перемогу над п’ятим клубом швейцарського чемпіонату.
У «Шахтарі» новина: нігерійський форвард Джуліус Агахова (на знімку), котрий останнім часом виступав за турецький клуб «Кайсеріспор», одержав статус вільного агента і повернувся в Донецьк. Звичайно, новачком Джуліуса в донецькому клубі не назвеш. Адже ми добре пам’ятаємо його яскраві виступи за «гірників» з 2000 по 2006 рік і карколомні фірмові сальто після забитих м’ячів.