Вільна боротьба
Тбілісі (Грузія). Юніорський чемпіонат Європи серед жінок. Українки на старті виграли три медалі. У вазі до 63 кг чемпіонкою стала Юлія Остапчук, котра у фіналі перемогла Карін Стінгелін із Швейцарії. Бронзовими призерками стали Юлія Кузьмів (48 кг) та Юлія Благиня (55 кг).
Гандбол
Херсон. Турнір V юнацьких спортивних ігор України. Дівоча збірна Херсонської області у вирішальному матчі перемогла команду Львівської області. Третіми фінішували дівчата з Київщини, котрі у матчі за «бронзу» здолали запорожанок.
Футбол
Контрольний матч. «Волинь» (Луцьк) — «Металіст» (Харків). 2:3. Голи: Рамон Лопес, 3, Шарпар, 34 — Трішович, 9, 30, Лисенко, 32. «Металіст»: Денчук, Бордіян, Кіктєв, Селін, Гонцарчик, Трішович, Едмар, Шелаєв, Олійник (Поступаленко, 77), Девич (Зезе, 60), Лисенко (Будник, 84).
Бокс
Поєдинок за право битися з чемпіоном світу між українцем Олександром Дмитренком (29-0, 19 нокаутів) та американцем Едді Чемберсом (34-1, 18 нокаутів) відбудеться 4 липня на «Колор Лайн Арене» у Гамбурзі. Переможець бою стане офіційним претендентом на титул Володимира Кличка за версією WBO.
* * *
Британець Девід Гей готовий битися з чемпіоном світу WBC у надважкій вазі Віталієм Кличком де завгодно, навіть у Німеччині або в Україні (інформує champіnat. ru). Про це заявив менеджер Гея Адам Бут. «Нам байдуже, де відбуватиметься бій, головне, щоб у боксерському ринзі. Зараз іде безліч перемовин і дискусій у різних напрямках. Я просто роблю все можливе, щоб влаштувати цей поєдинок для Девіда», — цитує Бута BoxіngScene.
Теніс
Йстад (Швеція). Жіночий турнір ІTF. Призовий фонд 25 тисяч доларів. Перший раунд. Тетяна Ареф’єва (Україна) — Анна Сміт (Велика Британія). 6:2, 2:6, 7:5.
Сучасне п’ятиборство
Лейпциг (Німеччина). Чемпіонат Європи. Чоловіки. Командна першість. 1. Литва — 6638 очок. 2. Угорщина — 6582. 3. Чехія — 6478. 4. Білорусь — 6422. 5. Україна — 6384. 6. Росія —6298.
Футзал
Бразилія. Міжнародний турнір «Гран прі V». Третій тур. Група D. Україна—Аргентина. 1:3. Венесуела—Еквадор. 4:4. Аргентина — 9 очок, Україна — 4, Венесуела — 2, Еквадор — 0. У 1/4 фіналу зустрічаються: Аргентина — Румунія, Бразилія —Гватемала, Іран — Україна, Парагвай — Чехія.