Турнірна хроніка

Дзюдо. Тбілісі (Грузія). Чемпіонат Європи. Володимир Сорока здобув для України золоту нагороду у ваговій категорії до 73 кг. Українець переміг болгарина Георгія Георгієва (1/8 фіналу), поляка Кшиштофа Вілкомирського (1/4), угорця Атіллу Унгварі (1/2) та у фіналі — нідерландця Декса Ельмонта.

У вазі до 60 кг наш Георгій Зантарая став срібним призером, а перше місце посів Галстян (Росія). Срібну медаль виграла ще одна представниця України, Марина Прищепа (до 78 кг). Чемпіонкою тут стала Естер Сан-Мігель з Іспанії.

Баскетбол. Чемпіонат країни. Суперліга. Плей-оф. Чвертьфінал. 24 квітня. «Пульсар» (Рівне) — «Київ». 60:65 (9:31, 19:12, 16:10, 16:12). Рахунок серії став 1:3. Отже, рівненці зійшли з дистанції. А в півфіналах зустрінуться: «Азовмаш» (Маріуполь) — «Хімік» (Южний) і «Київ» — «Донецьк». Перші матчі в серіях команди зіграють 3 травня.

Футбол. Першість країни. Перша ліга. 25-й тур. 26 квітня. «Динамо-2» (Київ) — «Десна» (Чернігів). 2:2. «ІгроСервіс» (Сімферополь) — «Оболонь» (Київ). 1:2. «Олександрія» — «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка). 0:0. «Дністер» (Овідіополь) — «Фенікс-Іллічівець» (Калініне). 2:0. «Сталь» (Алчевськ) — «Закарпаття» (Ужгород). 1:1. «Енергетик» (Бурштин) — «Севастополь». 2:1. «Кримтеплиця» (Молодіжне) — «Прикарпаття» (Івано-Франківськ). 1:0.

«Оболонь», «Закарпаття» — по 47 очок, «Волинь», «Севастополь» — по 40, «ІгроСервіс», «Олександрія» — по 38, «Десна» — 36, «Сталь» — 34, «Кримтеплиця» —33, «Дністер» — 30, «Динамо-2» — 27, «Фенікс-Іллічівець» — 26, «Нафтовик» — 25, «Геліос» — 22, «Княжа», «Прикарпаття» — по 20, «Енергетик» — 15.

«Сокіл» повертається до ... Білорусі

Хокей. Відкритий чемпіонат Росії. Вища ліга. Фінал. «Югра» (Ханти-Мансійськ) — МХК «Крилья Совєтов» (Москва). 5:1, 6:4, 2:1 (от). Рахунок серії — 3:0. Хантимансійський клуб виборов «золото». Серія за 3-є місце. «Дмитров» — «Нєфтянік» (Альметьєвськ). Рахунок серії — 3:1 (1:4, 3:1 (от), 2:1 (от). Команда «Дмитров» виборола бронзові медалі.

А тим часом, керівництво київського «Сокола» прийняло рішення наступного сезону виступати у відкритому чемпіонаті Білорусі. Про це заявив тренер київського клубу Олександр Сеуканд.

— Ми власним коштом оплачували переїзд до Києва, проживання, харчування команд-суперниць із вищого дивізіону чемпіонату Росії. Просто кабальні умови. Через це наше керівництво вирішило більше не платити. Тому й повертаємося до чемпіонату Білорусі.

Олександр Юрійович вважає, що тепер головне — зберегти команду. Адже якщо не вдасться вирішити питання із боргами по зарплаті, провідні гравці «Сокола» готові змінити прописку. Вони поїдуть до Росії, Білорусі тощо. А в Києві залишаться не найсильніші, котрі нікому не потрібні. Пан Сеуканд сподівається, що до 1 травня проведуть повний розрахунок з усіма хокеїстами.