На засіданні Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що «Україна видужує від кризи».

Про це, на її погляд, свідчить скорочення заборгованості з виплати зарплати. «Ми відзначаємо системне стабільне скорочення заборгованості із заробітної плати, — сказала прем’єр. — Достатньо хороша динаміка спостерігається на всіх державних економічно активних підприємствах». За словами прем’єра, рівень заборгованості із виплати зарплати в державному секторі скоротився з початку квітня на 32,5%, а на підприємствах приватної форми власності — на 26,5%. «Це є свідченням того, що ми крок за кроком, дуже важко, в дуже складних умовах, видужуємо від впливу світової фінансової кризи», — заявила Ю. Тимошенко.

Утім, під час зібрання перепало на горіхи від прем’єра і міністрам, і лідеру опозиції. Під час обговорення становища у вітчизняній авіаційній галузі Ю. Тимошенко, подаючи результати перевірки Головного контрольно-ревізійного управління фінансово-господарської діяльності Харківського авіаційного заводу і Київського авіаційного заводу «Авіант», звинуватила попередній уряд, який очолював лідер Партії регіонів Віктор Янукович, в умисному знищенні галузі та розкраданні коштів. Зокрема, за словами прем’єра, з обігу Харківського авіаційного заводу було виведено 1 млрд. 750 млн. грн., а заводу «Авіант» — близько 1 млрд. грн. і зірвано всі міжнародні контракти зі складання літаків. Уряд вирішив випустити цінні папери для забезпечення діяльності цих двох авіазаводів, які будуть розміщені серед банків-кредиторів підприємств у рахунок реструктуризації існуючої заборгованості на 5—10 років.

Міністерство оборони прем’єр звинуватила в тому, що оборонне відомство всупереч її дорученню продавало зайві землі без аукціонів. Йдеться про понад 200 гектарів землі у різних містах України. «Я справді була здивована, коли отримала матеріали, що земля Міноборони, зокрема на береговій смузі, віддавалася без аукціонів», — обурилася Ю. Тимошенко і доручила провести перевірку.

Уряд також звільнив від сплати цільової надбавки до ціни на природний газ (2%) хімічні підприємства, заслухав інформацію Державного комітету з регуляторної політики та підприємництва щодо затвердження плану заходів з удосконалення дозвільної системи у сфері господарської діяльності.