Важка атлетика. Бухарест (Румунія). Чемпіонат Європи. Чоловіки. Можна сказати, що українська команда завершила турнір на «золотій» ноті. Вагова категорія понад 105 кг. Українець Ігор Шимченко (на знімку, на найвищій сходинці п’єдесталу пошани) завоював геть усе «золото». У сумі наш чемпіон набрав 433 кг (203 — ривок + 230 — поштовх). Це велика золота медаль. А ще Ігор отримав дві малі вищі нагороди за перемоги в окремих вправах. Друге і третє місця посіли: Велагич (Німеччина) — 418 кг (190+228) і Писарєв (Росія) — 418 кг (193+225).

Днем раніше у змаганні атлетів вагової категорії до 105 кг ще один український богатир Олексій Торохтій виборов малу золоту медаль у поштовху і велику срібну в сумі — 405 кг (181+224). Найкраща сума у росіянина Сморчкова — 411 кг (190+221). Великою бронзовою медаллю відзначено Вишняускаса з Литви — 405 (182+123).