Стрибки у воду. Турин (Італія). Чемпіонат Європи. Українці Ілля Кваша та Олексій Пригоров стали чемпіонами у синхронних стрибках на 3-метровому трампліні — 422,31 бала. «Срібло» в росіян Іллі Захарова та Гліба Гальперіна — 418,47. «Бронзу» здобули італійці Ніколо Марконі та Томмасо Марконі —417,26. Нагадаємо, що на цих змаганнях Ілля Кваша раніше здобув золоту медаль у стрибках з метрового трампліна і срібну — на триметровому.

Вільна боротьба. Вільнюс (Литва). Чемпіонат Європи. У вазі до 55 кг «золото» завоювала представниця України Наталя Синишин, котра у фіналі перемогла білоруску Альону Філіпову. Ще одна наша спортовка, Світлана Саєнко (до 72 кг) здобула «бронзу». Вона у втішному фіналі виграла у Марини Гастль з Австрії. Жіноча збірна нашої країни посіла друге місце в загальнокомандному заліку, набравши 49 очок. У її доробку — дві золоті, срібна і дві бронзові медалі. Першими стали росіянки — 60 очок, третіми — борчині Польщі — 42.

Греко-римська боротьба. Вільнюс (Литва). Чемпіонат Європи. Українець Володимир Шацьких став срібним призером чемпіонату у вазі до 74 кг. У фіналі Шацьких поступився Арсену Джуфалакяну з Вірменії. Ще один наш борець, Віталій Ліщинський здобув бронзову нагороду у вазі до 84 кг. У втішному фіналі Віталій взяв гору над естонцем Еріком Апсом.

Спортивна гімнастика. Мілан (Італія). Чемпіонат Європи. Українська гімнастка Яна Дем’янчук стала чемпіонкою у вправах на колоді. Наш Олександр Воробйов виборов срібну нагороду у вправах на кільцях — 15.600. Бронзовими призерами стали Ганна Калашник — в опорному стрибку (14.275) і Микола Кусенков — на поперечині (14.925).

Хокей. Готуючись до чемпіонату світу в першому дивізіоні (11—17 квітня, Торунь, Польща), збірна України в Броварах провела два товариські матчі з російським клубом КХЛ «Нєфтєхімік» (Нєфтєкамськ). У першому українці поступилися — 1:4 (1:2, 0:1, 0:1). А наступного дня взяли реванш. Збірна України — «Нєфтєхімік». 3:2 (1:0; 1:1; 1:1).

***

Відкритий чемпіонат Росії. Вища ліга. 1/4 фіналу. Четвертий матч. 2 квітня. «Югра» — «Сокіл». 4:1. Рахунок серії став 3:1 на користь росіян. Отже, кияни вибули з боротьби.

Баскетбол. Чемпіонат країни. Суперліга. Чоловіки. 28-й тур. 4 квітня. «Азовмаш» (Маріуполь) — «Київ». 90:68 (25:18, 25:16, 24:17, 16:17). «Миколаїв» — «Сумихімпром». 80:68 (17:18, 24:15, 22:11, 17:24). «Полтава» — «Пульсар» (Рівне). 75:71 (15:16, 26:19, 12:17, 22:19). «Хімік» (Южний) — «Донецьк». 96:65 (28:19, 24:18, 22:13, 22:15).

«Азовмаш» — 24 перемоги, «Київ» — 22, «Донецьк» —19, «Хімік» — 14, «Миколаїв» — 12, «Полтава» — 8, «Пульсар» — 7, «Сумихімпром» — 5.