На критому велотреку навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у Львові відбуваються змагання за Кубок України з олімпійських видів програми (чоловіки та жінки віком до 23 років; юніори та юніорки) та чемпіонат України з неолімпійських видів (юнаки та дівчата). Головний арбітр — суддя національної категорії Ірина Гунбіна (Харків).
У турнірі беруть участь понад 200 найсильніших велосипедистів, які представляють команди з 10 областей країни.
Путівку на чемпіонат Європи для спортсменів до 23 років, котрий стартує 23 липня у Португалії, здобув колектив у складі Віталія Гриніва (Тернопіль), Романа Шевчука (Миколаїв), Романа Гладиша (Львів) та Владислава Кремінського (Вінниця). Ця збірна (на знімку) показала пристойний результат — 4 хв. 15 сек.
Євген КРАВС (зі Львова, спеціально для «Голосу України»).