Футбол. Іспанія. Контрольний матч. 14 лютого. «Динамо» (Україна, Київ) — «Динамо» (Росія, Москва). 1:1. Голи: Кравченко, 27. Кержаков, 43.

«Динамо» К: Шовковський (Богуш, 46), Несмачний, Михалик, Бетау, Ель-Каддурі, Єременко, Вукоєвич, Гіоане (Кравець, 60), Кравченко, Нінкович, Мілевський. Тренер — Юрій Сьомін.

«Динамо» М: Габулов, Колодін (Карпович, 46), Гранат, Димидко (Свєжов, 46), Танасьєвич, Фернандес, К. Комбаров, Хохлов, Д. Комбаров, Кержаков, Вілкшир (Смолов, 46). Тренер — Андрій Кобєлєв.

Кияни проводили свій останній контрольний поєдинок перед матчем Кубка УЄФА проти «Валенсії». Юрій сьомін пообіцяв, що в цьому поєдинку він визначить склад, котрий зіграє проти іспанського клубу.

Перший тайм відбувався досить динамічно. Українська команда відкрила рахунок. Кравченко зі штрафного влучив у «дев’ятку». А за дві хвилини до перерви москвичі зрівняли рахунок. Після відпочинку ігрова «погода» помітно зіпсувалася. Футболісти московського клубу ігнорували правила, діяли грубо і жорстоко. Один із них, Кирило Комбаров, кинувся битися до Бадра Ель-Каддурі. Арбітрові і його асистентам ледве вдалося розтягти «борців».

Але войовничий запал москвичів дужчав. Ось тоді наставник киян вирішив не випробовувати долю і забрав свою команду з поля. Сталося це на 67-й хвилині...

Але це вже події минулого. Сьогодні до Києва прилітає «Валенсія». Завтра на стадіоні імені Валерія Лобановського вона зіграє проти київського «Динамо» перший матч 1/16 Кубка УЄФА (початок о 19.00). Синоптики обіцяють 2—3 градуси морозу, можливий невеликий сніг.

Грають наші конкуренти

Результати матчів у національних чемпіонатах суперників українських клубів у Кубку УЄФА. Іспанія. «Валенсія» — «Малага». 1:1. Голи: Вілья, 53 —Альбіоль, 59 (автогол).

«Валенсія»: Сесар, Мадуро, Альбіоль, Марчена, Моретті, Албельда, Бараха (Фернандеш, 64), Гоакін, Сілва, Вісенте (Мата, 70), Вілья.

Італія. «Ювентус» (Турин) — «Сампдорія» (Генуя). 1:1. Голи: Амаурі, 62 — Пацціні, 10.

«Сампдорія»: Кастеллацці, Станкявічюс, Гастальделло (Феррі, 71), Раджі (Да Кошта, 58), Саммарко, Франческіні, Падаліно, Паломбо, Пьєрі, Пацціні, Кассано (Ціглер, 76).

Воронін переміг «Баварію»

У черговому турі чемпіонату німецької бундесліги берлінська «Герта» вдома перемогла мюнхенську «Баварію» — 2:1. Обидва м’ячі у переможців забив форвард збірної України Андрій Воронін.