Фрістайл. Москва (Росія). Заключний етап Кубка світу в акробатиці. Українець Станіслав Кравчук посів третю сходинку. Переможцем змагань став американець Сент-Ондж, друге місце в Дмитра Дашинського з Білорусі. Українці Енвер Аблаєв та Олександр Авраменко посіли 6-е та 7-е місця відповідно.

Біатлон. Пхенчхан (Корея). Чемпіонат світу. Напередодні старту чемпіонату стало відомо, що представники збірної Росії Катерина Юрьєва, Альбіна Ахатова та Дмитро Ярошенко, допінг-проби яких двічі дали позитивний результат, залишили розташування своєї команди у Пхенчхані і повернулися до Росії. Як офіційно оголосив на тренерській раді Міжнародного союзу біатлоністів (ІBU) голова організації Андерс Бессеберг, допінг-тести росіян дали позитивний результат. Це підтвердила проба «В».

Чоловіки. Спринт. 1. Бьорндален. 2. Бергер. 3. Ганеволд (усі —Норвегія) ... 12. Андрій Дериземля (Україна). Перегони переслідування (12,5 км). 1. Бьорндален. 2. Чудов (Росія). 3. Ус (Норвегія)... 7. Дериземля.

Жінки. Спринт, 7,5 км. 1. Вільгельм. 2. Гаусвальд (обидві — Німеччина). 3. Зайцева (Росія). Перегони переслідування. 1. Йонссон (Швеція). 2. Вільгельм. 3. Зайцева... 19. Віта Семеренко (Україна).

Хокей. Відкритий чемпіонат Росії. Вища ліга. Дивізіон «Захід». 13—14 лютого. «Капітан» (Ступіно) — «Сокіл» (Київ). 2:4, 3:4 (б). «Рись» (Подольськ) — «Титан» (Клин). 2:3 (б), 1:4. МХК «Крилья Совєтов» (Москва) — «Дмитров». 2:3 (от), 3:4. «Рязань» — «Крилья Совєтов» (Москва). 2:3 (б), 5:2. «Бєлгород» — ВМФ (Санкт-Петербург). 1:3, 5:0. «Липецьк» — «Кристал» (Електросталь). 7:4, 5:2.

«Дмитров» — 143 очка, «Сокіл» — 140, «Рись» — 121, МХК «Крилья Совєтов» — 116, «Рязань» — 104, «Капітан» — 93, «Бєлгород» — 72, «Липецьк» — 68, «Крилья Совєтов» — 63, ВМФ — 61, «Кристал» — 51, «Титан» — 48.

Легка атлетика. Карлсруе (Німеччина). Зимова серії Гран-прі ІААФ «BW-Bank-Meetіng». Українка Тетяна Петлюк на своїй коронній дистанції 800 метрів посіла друге місце із результатом 1.59,63. У фінальному забігу А срібна призерка чемпіонату світу-2008 у закритих приміщеннях показала третій результат сезону в світі. Тетяна фінішувала другою, поступившись італійці Елізі Кузма, котра після старту в Німеччині очолила світовий топ-лист з результатом 1.59,25 і при цьому встановила новий рекорд Італії для закритих приміщень.