Санний спорт. Лейк Плесід (США). Чемпіонат світу. Вперше у цьому виді спорту представниця України завоювала медаль — Наталія Якушенко стала бронзовим призером. Американка Ерін Гемлін стала чемпіонкою, випередивши німкеню Наталі Гейзенбергер. Протягом останніх десяти років саночниці Німеччини нікого не пускали на п’єдестал і незмінно завойовували на чемпіонатах світу весь комплект нагород.

Шахи. Санкт-Петербург (Росія). Міжнародний турнір «ФІНЕК-2009» (десять учасників). Минулорічний переможець, міжнародний гросмейстер з України Станіслав Савченко повторив свій успіх і цього разу. Результат одесита — 6 очок з 9 можливих. 2-4 місця розділили харків’янин Михайло Бродський та росіяни Максим Матлаков і Данило Лінчевський, котрі набрали по 5,5 очка.

Фехтування. Орлеан (Франція). Гран-прі. Українка Ольга Харлан посіла друге місце у турнірі шаблісток. У фіналі вона програла американці Маріель Загуніс. Жіноча збірна України з шаблі стала бронзовим призером. У матчі за «бронзу» українки з рахунком 45:44 перемогли команду Росії. «Золото» здобула збірна США, котра у фіналі виграла в Китаю — 45:39.

Фрістайл. Кайпресс (Канада). Етап Кубка світу. Українець Станіслав Кравчук виграв «бронзу» в акробатиці. Трикразовий переможець розіграшів Кубка світу, Стів Омисшил (Канада) і білорус Антон Кушнір набрали у фіналі 250.96 очка. Але судді за додатковими показниками присудили «золото» канадцеві. Станіслав Кравчук набрав 250.64 бала.

Баскетбол. Чемпіонат України. Чоловіки. Суперліга. 19-й тур. «Хімік» (Южний) — «Азовмаш» (Маріуполь). 80:85 (14:23, 27:19, 20:20, 19:23). «Донецьк» — «Київ». 80:81 (20:21, 20:21, 18:21, 22:18). «Полтава» — «Миколаїв». 91:75 (21:23, 17:13, 28:19, 25:20). «Пульсар» (Рівне) — «Сумихімпром». 89:63 (25:21, 24:11, 12:17, 28:14).

«Київ» — 17 перемог, «Азовмаш» — 16, «Хімік», «Донецьк» — по 11, «Миколаїв» — 6, «Пульсар», «Сумихімпром» — по 5, «Полтава» — 4.

Хокей. Рига (Латвія). Відбірний олімпійський турнір. Група F. 6 лютого. Україна—Латвія. 2:4 (1:0, 0:2, 1:2). Італія—Угорщина. 4:1. 8 лютого. Угорщина—Україна. 3:4 Б (0: 0, 2:0, 1:3, 0:0, 0:1). Італія—Латвія. 1:4. Латвія — 9 очок, Україна — 5, Італія —3, Угорщина — 1. Отже, путівку на олімпійський турнір до Ванкувера-2010 здобула збірна Латвії.

***

Відкритий чемпіонат Росії. Вища ліга. Дивізіон «Захід». «Сокіл» (Київ) — «Рязань». 5:6 (1:0, 2:2, 2:4). Нагадаємо, що останні матчі кияни грають другим складом. Найсилніші гравці були делеговані до національної збірної.