Хокей. Рига (Латвія). Відбірний олімпійський турнір. Група F. 5 січня. Латвія—Угорщина. 7:3 (1:1, 3:2, 3:0).

Італія—Україна. 2:3 (0:1, 0:0, 2:2). Шайби: Сканделла, 56, Рамосер, 56 — Варламов, 15, 53, Матерухін, 55.

Звичайно, приємно, що наша команда розпочала це відповідальне змагання, переможець якого отримає путівку до Ванкувера-2010, з виграшу. Хоча він дістався ой як нелегко. У третьому періоді, коли українці повели в рахунку 3:0, здавалося, всі питання знято. Однак впродовж хвилини італійці закинули дві шайби і ситуація «закипіла». На щастя, клас нашої команди виявився вищим і нерви міцнішими.

Утім, згадані події вже позаду. А вчора, коли це число газети вже друкувалося, наша команда проводила вирішальний поєдинок. Вона зустрічалася з фаворитом —збірною Латвії. Про те протистояння і завершальний матч проти команди Угорщини ми поговоримо в наступному числі «Голосу України».