Дзюдо. Тбілісі (Грузія). Кубок світу серед чоловіків. Переможцем змагань у вазі до 73 кг став 26-річний вихованець київської СДЮШОР «Юний спартаківець» Володимир Сорока. Тигран Казарян із Сімферополя (до 66 кг) виборов «бронзу».

Софія (Болгарія). Кубок світу серед жінок. Наша Марина Прищепа стала срібним призером у ваговій категорії до 75 кг. У вазі до 48 кг українка Тетяна Лусникова виграла бронзову нагороду.

Теніс. Гамбург (Німеччина). Юніорський турнір четвертої категорії CASІO Hamburg Іnternatіonal Junіor Tournament Yonex Cup. Переможницею стала 14-річна харків’янка Еліна Світоліна. У фіналі українська тенісистка обіграла свою подругу по збірній 14-річну Катю Козлову з Донецька — 7:6, 6:4. Це перший титул Світоліной на турнірах юніорів у категорії 18 років і молодше.

Дует Світоліна/Козлова виграв змагання пар. У фіналі українки взяли гору над сестрами Віттхофт з Німеччини — 6:4, 7:6.

* * *

Мельбурн. Відкритий чемпіонат Австралії. На жаль, сестри Бондаренко не здолали третє коло змагань. Альона в упертій боротьбі поступилася восьмій ракетці світу росіянці Світлані Кузнецовій — 6:7 (7), 4:6, а Катерина — китаянці Чже Чен — 2:6, 2:6.

* * *

Британець українського походження Грег Руседський, який завершив кар’єру два роки тому, планує повернутися на корт. За його словами, він може взяти участь у матчі Кубка Девіса у складі збірної Великої Британії проти України (6—8 березня).

— Cтаратимуся зіграти у складі британської збірної: або в одиночному розряді, або в парному. Я задоволений своєю грою. Щоправда, не хотів би виступати постійно...

Санний спорт. Альтенберг (Німеччина). Етап Кубка світу. Українка Наталія Якушенко фінішувала п’ятою. А переможницею стала німкеня Наталі Гайзенбергер.

Баскетбол. Чемпіонат країни. Суперліга. Чоловіки. 17-й тур. «Донецьк» — «Пульсар» (Рівне). 96:82 (26:26, 26:15, 22:22, 22:19). «Сумихімпром» —«Азовмаш» (Маріуполь). 64:88 (19:25, 12:13, 17:25, 16:25). «Миколаїв» - «Хімік» (Южний). 69:81 (15:27, 14:17, 19:11, 21:26).

Хокей. Відкритий чемпіонат Росії. Вища ліга. Дивізіон «Захід». 24—25 січня. «Кристал» (Електросталь) — «Сокіл» (Київ). 2:3 Б (0:1, 0:0, 2:1, 0:0, 0:1); «Кристал» — «Сокіл». 1:6 (0:2, 1:2, 0:2). «Липецьк» — «Дмитров». 1:2, 2:6. «Капітан» (Ступіно) — «Титан» (Клин). 1:0, 4:1. «Рязань» — МХК «Крилья Совєтов» (Москва). 3:1, 1:0 (Б). «Бєлгород» — «Рись» (Подольськ). 3:2 (Б), 6:3. ВМФ (Санкт-Петербург) — «Крилья Совєтов» (Москва). 7:5, 3:4 (Б).

«Дмитров» — 126 очок, «Сокіл» — 123, «Рись» — 109, МХК «Крилья Совєтов» — 105, «Рязань» — 90, «Капітан» — 86, «Бєлгород» — 65, «Липецьк» — 53, ВМФ — 49, «Кристал» — 48, «Крилья Совєтов» — 47, «Титан» —35.

Бенді (хокей з м’ячем). Вестерос (Швеція). Чемпіонат світу. Фінал. Швеція — Росія. 6:1. Матч за третє місце. Фінляндія — Казахстан. 7:5.