Футбол. Мінськ (Білорусь). Міжнародний юнацький турнір (U-17). Фінал. Україна—Росія. 2:1. Обидва м’ячі у переможців забив Будківський, 30, 62. Україна (стартовий склад): Максим Коваль, Рижук, Ордець, Володимир Коваль, Жовтюк, Нойок, Караваєв, Бабенко, Рябушко, Іванко, Будківський. Тренер — Олександр Головко.

Отже, українці посіли перше місце. У фіналі наша команда здобула вольову перемогу завдяки командному характеру і влучності форварда донецького «Шахтаря» Пилипа Будківського.

Попри невдалий початок (уже на сьомій хвилині наші пропустили м’яча) «синьо-жовті» не знітилися і спромоглися відновити рівновагу ще до перерви. Вийти вперед українцям вдалося у середині другої половини зустрічі. Відзначимо, що саме Будківського організатори змагань визнали найкращим нападником турніру.

У матчі за третє місце збірна Італії перемогла команду Білорусі — 2:1.

Контрольні матчі

«Шахтар» (Донецьк) — «Грассхопперс» (Цюріх). 1:0. Гол: Фернандіньо (15). «Шахтар»: Шуст (П’ятов, 46), Шевчук (Федецький, 46), Левандовський (Гюбшман, 46), Чижов (Чигринський, 46), Єзерський (Іщенко, 46), Фернандіньо (Жадсон, 46), Гай (Полянський, 46), Вілліан (Дуляй, 32), Срна (Ракицький, 46), Селезньов (Гладкий, 46), Кастільо (Срна, 67). Вилученo Чигринського, 66.

«Динамо» (Київ) — «Унтергагінг» (Німеччина). 3:3. Голи: Мілевський, 12, Бангура, 25, 30 — Конрад, 13, Фінк, 19, Шульц, 66. «Динамо» (перший тайм): Шовковський, Ель Каддурі, Михалик, Діакате, Бетао, Єременко, Гіоане, Кравченко, Гусєв, Мілевський, Бангура; (другий тайм): Шовковський, Несмачний, Саблич, Верховцев, Пайович, Корреа, Ярмоленко, Алієв, Морозюк, Шацьких, Кравець.

* * *

Результати матчів у національних чемпіонатах суперників наших клубів у Кубку УЄФА. Англія. «Тоттенгем» (Лондон) — «Портсмут». 1:1 (Дефо, 70 —Нугент, 59). Італія. «Сампдорія» (Генуя) — «Палермо». 0:2. Іспанія. «Атлетік» (Більбао) — «Валенсія». 3:2 (Габілондо, 17, Мартінес, 41, Лоренте, 90 (п) —Вілла, 2, Моріентес, 30).