Парламентська газета «Голос України» не лише цікаво пише про футбол, але й має власну сильну команду, яка постійно виходить переможцем турнірів з міні-футболу серед колективів засобів масової інформації столиці.

Минулої п’ятниці спортсмени «Голосу України» приймали гостей з Волині. Їхніми суперниками була команда «Верес» із Ковеля.

Вже перші хвилини матчу показали, що суперники гідні один одного. Обидва колективи сповідують швидкий технічний футбол. Довгий час нікому із суперників не вдавалося вийти вперед. Лише на 13-й хвилині технічний нападаючий «Вереса» Володимир Бобилєв з гострого кута влучно пробив по воротах. Підсумковий результат матчу 2:4 на користь футболістів із Ковеля.

У команді гостей найбільше враження справив воротар Дмитро Дувакін, який відбив з десяток здавалося б безнадійних м’ячів. Найкращої оцінки заслуговує й гра Володимира Бобилєва.