Івано-Франківськ
Завершився екотур по Дністру
Громадська організація клуб мандрівників
«Золоте Руно» спільно з регіональним туристично-інформаційним центром і головним управлінням з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації завершили реалізацію проекту «Золоте Руно — екотуризм уздовж ріки Дністер».Проект проводився за підтримки Посольства Королівства Нідерландів. Місце обрали не випадково — цю одну з найкрасивіших ділянок Дністровського каньйону внесено до списку семи природних чудес України. Активісти проекту очистили найзабрудненіші місця у селах Незвисько та Раковець, встановили зупинки для туристів поблизу сіл Репужинці та Кунисівці, облаштували місця для відпочинку і збору сміття. Підсумком акції стало видання буклета про Дністровський каньйон та виготовлення інформаційних таблиць для туристів про можливості відпочинку та правила поведінки у цій місцевості. На спільних засіданнях з туристичними організаціями та лідерами сільських громад району були розроблені рекомендації до обласної програми розвитку туризму та розвитку Дністровського каньйону.
«Попри те, що проект завершився, ми будемо продовжувати працювати з місцевими громадами і поширювати набутий досвід у інших районах, охоплених Дністровським каньйоном», — зауважив керівник проекту і голова клубу «Золоте Руно» Сергій Дідич.Дарина НАЗАРЧУК.
ОДЕСа
Три доби в черзі
Керівництво ДАІ в Одеській області днями розповіло про перші підсумки роботи стражів порядку на дорогах після запровадження нових штрафів. Мова йшла про астрономічні суми, що їх винуватці мають сплатити.
Недисципліновані водії, покарані працівниками міліції, вирішили чим скоріше заплатити штрафи. І тут їх чекало не тільки розчарування, але й обурення. В один-єдиний на всю мільйонну Одесу пункт приймання штрафів потрапити практично неможливо. Черга тягнеться на півкілометра. Люди займають її з 6-ї години ранку. Одеситка Олена Марейчева провела в черзі понад три години, але так і не потрапила до заповітного віконця. Автолюбитель Юрій Карпухін три доби намагався розрахуватися за порушення ПДР.
Майор міліції Іван Узун, коментуючи ситуацію зі сплатою штрафів, сказав журналістам, що на оформлення документів одного порушника йде від 7 до 10 хвилин. За день касир може прийняти штрафи від 300 до 500 чоловік. Решті доведеться займати чергу наступного дня.
Одеські даішники намагаються, як запевнили журналістів, ліквідувати черги штрафників шляхом створення нових робочих місць для касирів, що приймають штрафи.
В’ячеслав ВОРОНКОВ.