Футзал. VІІ турнір команд журналістів «Кубок «Голосу України». 10—14 листопада. 3-й тур. «Спорт-экспресс в Украине» — ТРК «Київ». 3:5 (Талимончик, Зайчук-2 — Ясинський-2, Нікітін-3). «Новий канал» — «Динамо». 7:3 (Квашенко-3, Дедюра-3, Маргієв). «Голос України» — «Спорт-тайм». 5:0 (Гайдученко-2, Сусленко, Пєкний, Мельник).

Здавалося, що перші очка нарешті здобуде команда «СЭ». Вона двічі вела в рахунку. Зрештою, могла принаймні за «нічийку» зачепитися. Але кілька разів футболісти «СЭ» не влучили в порожні ворота. Натомість телевізійники свої шансів не розтринькали і вирвали перемогу.

Ключовим матчем туру, а можливо, і всього турніру, став поєдинок господарів і команди «Спорт-тайм». Суперечка була гострою, бо зустрілися гідні суперники. Але забивала лише одна команда. Натомість спорттаймівці, хоч як старалися, зламати оборону суперника не змогли жодного разу.

* * *

В останню годину. Матч четвертого туру. «Спорт-экспресс в Украине» — «Голос України» 1:4 (Самоткан — Сусленко, Пєкний-2, Киричок).