Теніс. Москва (Росія). «Кубок Кремля». Українець Сергій Стаховський став переможцем турніру в парному розряді. У парі з італійцем Стараче вони переграли австралійсько-британський дует Гасс/Гатчінс. 7:6, 2:6, 10:6.

Хокей. Відкритий чемпіона Росії. Вища ліга. Дивізіон «Захід». Київський «Сокіл» на своєму льоду двічі обіграв ХК «Дмитров» 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) і 3:2 Б (0:1, 2:0, 0:1). Перед цими поєдинками дмитровці очолювали турнірну таблицю змагань. Після свого успіху кияни стали лідерами. Хоча зіграли на дві зустрічі більше, ніж «Дмитров».

Баскетбол. Чемпіонат України. Суперліга. Чоловіки. 2-й тур. «Донецьк» — «Азовмаш». 69:76. «Пульсар» — «Полтава». 97:61. «Миколаїв» — БК «Київ». 68:104. «Хімік» — «Сумихімпром». 98:78.

Футбол. Першість країни. Перша ліга. 13-й тур. «Сталь» — «Комунальник». 1:0. «Геліос» — «Нафтовик-Укрнафта». 0:1. «Севастополь» — «Княжа». 0:1. «Енергетик» — «Закарпаття». 1:2. «Волинь» — «Динамо-2». 1:1. «Олександрія» — «ІгроСервіс». 2:1. «Дністер» — «Оболонь». 1:3. «Кримтеплиця» — «Десна». 0:0. Матч «Фенікс-Іллічівець» — «Прикарпаття» перенесено на 27 листопада.

«Оболонь», «Закарпаття» — по 29 очок, «Севастополь» — 28.

Дзюдо. Баку (Азербайджан). Етап Кубка світу. Українці виграли 13 нагород. Переможницями змагань стали: Марина Черняк (Запоріжжя, 48 кг), Ольга Суха (Рівне, 52) і Тетяна Савенко (Кривий Ріг, 70). Срібні медалі в активі Ганни Нікітіної (Донецьк, 57), Світлани Чепуриної (Дніпропетровськ, 70), Вікторії Туркс (Донецьк, 78), Володимира Сороки (Київ, 73) і Андрія Блошенка (Донецьк, 100). Бронзові медалі вибороли —Людмила Афендикова (Донецьк, 52), Олена Сайко (Надвірна, 57), Наталя Маликова (Дніпропетровськ, 63), Анастасія Матросова (Київ, 78) і Олексій Полтавцев (Ніжин, 60).

У командному заліку українська збірна посіла друге місце, поступившись лише дзюдоїстам Азербайджану, котрі завоювали 4 золоті, 2 срібні і 8 бронзових медалей. Третє місце у команди Росії (3-4-5).