Тріатлон. Київ. Етап Кубка Європи. Його виграла українка Юлія Єлістратова (на знімку), залишивши позаду багатьох фавориток європейського сезону.
Змагання відбувалися на класичній олімпійській дистанції: 1,5 км — плавання, 43 км — на велосипеді, 10 км — біг. Єлістратова подолала маршрут за 2 години 5 хвилин 29 секунд. Другою зі значним — 50-секундним — відставанням фінішувала німкеня Ліза Зайбюргер, і лише третє місце посіла полька Агнешка Йєрзік, яка в загальному заліку Кубка Європи тепер перебуває на другому місці.
Шахи. Едмонтон (Канада). Міжнародний турнір. Переможцем став українець Василь Іванчук. Гросмейстер зі Львова виграв сім зустрічей і дві партії звів до нічиєї, набравши у підсумку вісім очок з дев’яти. Друге місце посів філіппінець Веслі Со (7,5 очка). Третю та четверту сходинки між собою поділили аргентинець Антон Ковальов і американець Семуель Шенкленд (5,5 очка).
Легка атлетика. Турку (Фінляндія). Міжнародний турнір 52nd Paavo Nurmі Games. Українці здобули дві перемоги: Наталія Погребняк виграла змагання з бігу на 100 метрів (11,27), а Георгій Биков виборов «золото» у стрибках із жердиною (5,46).
***
Соллентуна (Швеція). Міжнародний турнір Solletuna GP. Українка Наталія Строгова виграла дистанцію на 200 метрів (23,58). А перед цим вона була другою на 100-метрівці (11,63).