Бокс. Львів. Українець Андрій Котельник успішно провів свій перший захист чемпіонського титулу за версією WBA у напівсередній вазі (до 63,5 кг). У рідному місті Андрій у 12-раундовому поєдинку за очками переміг екзотичного з червоним «ірокезом» — і дуже витривалого японця Норіо Кімуру. Після закінчення бою всі судді віддали перемогу нашому боксерові: 118-110 і двічі 119-109.

Хокей. Відкритий чемпіонат Росії. Вища ліга. Зона «Захід». ВМФ (Санкт-Петербург) — «Сокіл» (Київ). 1:3 (1:0, 0:0, 0:3) і 3:5 (2:0, 0:2, 1:3). «Рись» (Подольськ) — «Крилья Совєтов» (Москва). 6:4, 5:1. «Кристал» (Електросталь) — «Дмитров». 1:5. 1:3. «Липецьк» — «Титан» (Клин). 1:0, 6:3.

Легка атлетика. Штутгарт (Німеччина). Фінальний етап змагань ІААФ. Українська атлетка Анастасія Рябченюк здобула «срібло» на дистанції 400 м з бар’єрами. Її час — 54,92. Перемогла на цій дистанції Мелані Вокер з Ямайки (54,06), третьою стала американка Тіффані Вільямс (55,16).

Наша Ірина Ліщинська, яка, нагадаємо, виграла олімпійське «срібло» Пекіна, у Штутгарті стала третьою на дистанції 1500 м. Вона показала час 4.07,65, поступившись Маріам Юсуф Джамал з Бахрейну (4.06,59) та Гелете Бурка з Ефіопії (4.07,45).

Українець Максим Мазурик був третім у стрибках із жердиною — 5,60 м. Краще від нашого спортовця стрибнули лише американці Дерек Майлс (5,80) та Бред Вокер (5,70).

Баскетбол. Чоловіча збірна України вдома програла збірній Туреччини (64:86) у четвертому турі відбірного турніру на першість Європи-2009. Поразка позбавила українців шансів поборотися за найвище місце в групі С.