Лише результати

Футбол. Чемпіонат країни. Прем’єр ліга. 6-й тур.

«Металіст» — «Іллічівець». 2:0. 16 000 глядачів. Арбітр — Швецов (Одеса). Голи: Едмар, 28, Коельо, 59.

«Ворскла» — «Шахтар». 1:0. 13 000 глядачів. Арбітр —Венгер (Київ). Гол: Кравченко, 5. Вилучено Жадсона («Шахтар», 90+3, фол останньої надії).

«Кривбас» — «Харків». 1:1. 2 000 глядачів. Арбітр — Можаровський (Львів). Голи: Бартулович, 8 —Батиста, 47.

«Чорноморець» — «Зоря». 1:3. 7 500 глядачів. Арбітр — Шандор (Львів). Голи: Косирін, 3 — Скоба, 25, Джинані, 32, 45+1.

«Арсенал» — «Динамо». 0:2. 4 500 глядачів. Арбітр —Іщенко (Київ). Голи: Бангура, 2, Гіоане, 79.

«Карпати» — «Дніпро». 0:0. 9 700 глядачів. Арбітр —Покидько (Полтава).

«Металург» Зп — «Львів». 2:1. 5 000 глядачів. Арбітр — Родіоненко (Луганськ). Голи: Аржанов, 11, Сілюк, 90+1 — Худзік, 36. На 90+1 хвилині Сілюк («Металург») не реалізував пенальті.

«Металург» Д — «Таврія». 2:1. 3 500 глядачів. Арбітр — Абросімов (Одеса). Голи: Фернандеш, 16 (п), 61 —Галюза, 52. На 52-й хвилині Голайдо («Таврія») не реалізував пенальті.

* * *

Першість країни. Перша ліга. 6-й тур. «Нафтовик-Укнафта» — «Ігросервіс». 2:4. «Геліос» — «Дністер». 0:1. «Фенікс-Іллічівець» — «Волинь».1:2. «Оболонь» — «Десна». 3:2. «Княжа» — «Сталь». 1:3. «Севастополь» — «Кримтеплиця». 1:2. «Комунальник» — «Енергетик». 2:1. «Прикарпаття» — «Олександрія». 0:2.

«Кримтеплиця» — 15 очок, «Оболонь» (матч у запасі), «Олександрія», «Волинь», «Закарпаття», «ІгроСервіс», «Севастополь» — по 12, «Сталь», «Нафтовик», «Дністр» — по 10, «Геліос» — 9, «Прикарпаття» — 7, «Фенікс-Іллічівець» — 5, «Комунальник», «Десна» — по 3, «Динамо-2», «Княжа» — по 2, «Енергетик» — 1.