Футбол. Чемпіонат країни. Прем’єр-ліга. 2-й тур.

«Дніпро» — «Динамо». 1:3. 14 000 глядачів. Арбітр —Сіренко (Сімферополь). Голи: Назаренко, 90+3 — Гіоане, 37, Мілевський, 44 (п), 82.

«Арсенал» — «Кривбас». 1:1. 1 500 глядачів. Арбітр —Зубарєв (Слов’янськ). Голи: Лисенко, 40 — Бюлюкбаші, 48.

«Металург» (Донецьк) — «Чорноморець». 1:0. 2 500 гдядачів. Арбітр — Орєхов (Київ). Гол: Макрідіс, 41.

«Ворскла» — «Зоря». 0:1. 5 500 глядачів. Арбітр —Шандор (Львів). Гол: Діденко, 73.

«Іллічівець» — «Львів». 2:0. 8 500 глядачів. Арбітр — Даньковський (Київ). Голи: Беганський, 12, Воробей, 34.

«Металург» (Запоріжжя) — «Харків». 0:0. 8 150 глядачів. Арбітр — Годулян (Одеса). Вилучено Іванова («Харків», 78, удар суперника двома ногами в тулуб).

«Карпати» — «Шахтар». 1:1. 22 800 глядачів. Арбітр — Геренда (Калуш). Голи: Зеньов, 56 — Фернандіньо, 81.

Матч «Металіст» — «Таврія» відбудеться завтра.

16. «Чорноморець» 0 0 2 0—2 0

Головним матчем туру був, безперечно, поєдинок у Дніпропетровську. У пам’яті місцевих уболівальників пекучою згадкою засіла нищівна поразка їхньої команди на своєму полі від динамівців навесні цього року — 0:4. Тому в серцях дніпровських фанів жила надія на реванш. І такі сподівання попервах мали певні підстави. Адже господарі діяли напрочуд активно, подекуди пресингували і мали певну перевагу над суперником.

Однак ці потуги виявилися марними. І оті надії розвіялися, мов туман над Дніпром. Футболісти «Динамо» ще до перерви домоглися солідної матеріальної переваги. А в другому таймі закріпили її.

Олег Протасов:

— Сьогодні я бачив досить добротний футбол у виконанні своєї команди. Особливо в першому таймі були моменти, удари, непогані комбінації. Але після того, як на 37-й хвилині пропускаєш, а до кінця тайму програєш 0:2, складно щось поміняти в матчі проти «Динамо». Перший гол відбувся через дурість. Наш гравець не помітив, як Гіоане опинився в карному майданчику. На такому рівні кожна помилка карається. Стосовно інших забитих нам м’ячів, то майстерність нападника суперника була вищою. Звичайно, рахунок дуже неприємний. Однак, я б сказав, що він не по грі. Але він існує, і потрібно тримати удар, роблячи відповідні висновки з того, що сталося.

Юрій СьомІн:

— Звичайно, вплив на гру мала спека. Та, як на мене, команди продемонстрували футбол доброго рівня. Було чимало моментів у «Дніпра» і трошки більше — у нас. Цього разу ми досить непогано їх реалізували. Хоча, коли Бангура не забив два вірних м’ячі, мені здавалося, що матимемо проблеми. Загалом я задоволений і фізичним станом, і тим, як команда проводила принциповий матч. У Дніпропетровську очки даються дуже важко.

До речі, останнім часом у тренерському штабі київського «Динамо» сталися помітні зміни. Так, Володимир Мунтян відтепер очолив молодіжний (дублюючий) склад. І в першому матчі під його орудою динамівці перемогли «Дніпро» — 2:1. Юрій Калитвинцев, котрий працював з дублем разом із Геннадієм Литовченком, готуватиме «Динамо-2». Тренер розформованої цього літа команди «Динамо-3» Віктор Кондратов перейшов до клубного відділу селекції. Нагадаємо, що цю службу очолює Володимир Онищенко.

Цікаво було знову подивитися на «Шахтар» у Львові, цього разу у грі з «Карпатами». Ось яка штука виходить. За традицією, команди, котрі виграють у київського «Динамо», протягом наступних поєдинків переживають певний спад. Отак сталося і з «гірниками», котрі відібрали у динамівців Суперкубок. Після виграної «полтавської битви» вони поступилися в стартовому матчі ФК «Львів», програли контрольну зустріч «Фенербахче» у Стамбулі. І от тепер ледве врятувалися у протистоянні з «Карпатами».

Звісно, про якусь кризу говорити не варто. Але надто вже натужно чемпіон входить у новий сезон. Він створює чимало гострих моментів. Однак з реалізацією поки що кепсько. Сподіватимемося, так буде не довго.