Футбол. Австрія. Контрольні матчі. «Динамо» (Київ) — «Крилья Совєтов» (Росія). 2:1. Голи: Алієв, 3, Лисенко, 75 — Салугін, 58. Перший тайм: Шовковський, Мандзюк, Михалик, Бетао, Несмачний, Гіоане, Зозуля, Алієв, Нінковіч, Кравець, Мілевський; другий тайм: Рибка, Романчук, Саблич, Допілка, Федорів, Парцванія, Фартушняк, Морозюк, Олійник, Лисенко, Ярмоленко.

«Динамо» (Київ) — «Альтах» (Австрія). 3:1. Голи: Мілевський, 45, Романчук, 51, Ярмоленко, 59 — Жагне, 62. Луценко, Бетао, Саблич, Михалик, Несмачний, Гіоане, Зозуля, Алієв, Нінковіч, Кравець, Мілевський; Рибка, Романчук, Саблич, Допілка, Федорів, Парцванія, Морозюк, Мандзюк, Олійник, Лисенко, Ярмоленко.

«Динамо» — «Ваккер» (Австрія). 2:2. Голи: Алієв, 12, Шацьких, 54 (п) — Унтеррайнер, 17, Шретер, 75 (п). Шовковський, Бетао, Михалик, Саблич, Несмачний, Гіоане, Нінковіч, Алієв, Лисенко, Мілевський, Кравець; Рибка, Допілка, Мандзюк, Федорів, Романчук, Морозюк, Олійник, Зозуля, Теміле, Шацьких, Ярмоленко.

Матч завершився бійкою, результатом якої стало вилучення з поля Шацьких і Олійника.

П’ятирічний контракт з ФК «Динамо» (Київ) підписав юний нігерійський нападник Франк Теміле (зріст 178 см, вага 68 кг), котрому 15 липня виповниться 18 років. Минулого сезону він виступав за мальтійський клуб «Валетта», де в 20 матчах забив 10 м’ячів. Багато в чому саме завдяки відмінній грі Франка у сезоні 2007/08 «Валетта» стала чемпіоном Мальти. А Теміле був визнаний найкращим одразу в трьох номінаціях — форвард, легіонер і найперспективніший молодий гравець. У Києві Теміле пройшов медобстеження. Потім приєднався до основного складу свого нового клубу в Австрії. І вже зіграв тайм у контрольній зустрічі.

Швейцарія. «Шахтар» (Донецьк) — «Грассхоппер» (Цюріх). 1:0. Гол: Адріано, 75. На 85-й хвилині Вірт парирував пенальті. П’ятов, Гюбшман, Ілсіньо, Шевчук, Чигринський, Іщенко, Федецький, Вілліан, Кравченко, Брандау, Селезньов; Вірт, Кучер, Єзерський (Іщенко 83), Чижов, Дуляй, Жадсон, Гай, Вілліан (Ілсіньо 80), Полянський, Адріано, Морено.

«Шахтар» — «Ксамакс» (Нойшатель). 2:1. Голи: Фернандіньо, 10, Селезньов, 39 — Чихаб, 61. Шуст, Шевчук, Чигринський, Єзерський, Чижов, Дуляй, Фернандіньо, Гай, Полянський, Адріано, Селезньов; П’ятов, Кучер, Іщенко, Федецький, Гай, Гюбшман, Ілсіньо, Кравченко, Вілліан, Брандау, Морено.

Кілька днів «Шахтар» провів у Донецьку. А сьогодні знову вирушає до Швейцарії, де продовжить збір.