Футбол. Євро-2008. Фінальний турнір. Австрія і Швейцарія.

Третій тур. Група С. 13 червня.

Італія—Румунія. 1:1. Цюріх. «Летцигрунда». Арбітр — Том-Генніг Евребе (Норвегія). Голи: Пануччі, 57 — Муту, 55.

Нідерланди—Франція. 4:1. Берн. «Стад-де-Суїсс». Арбітр — Герберт Фандель (Німеччина). Голи: Кайт, 10, ван Персі, 59, Роббен, 72, Снейдер, 90+2 — Анрі, 71.

Учора, коли це число газети вже друкувалося, в групі C відбулися матчі третього туру, котрі й визначили двох чвертьфіналістів.

Група D. 14 червня.

Швеція—Іспанія. 1:2. Інсбрук. «Тіволі-Ной». Арбітр — Пітер Вінк (Нідерланди). Голи: Ібрагімович, 34 — Торрес, 15, Вілья, 90+2.

Греція—Росія. 0:1. Зальцбург. «Вальс-Зіценгайм». Арбітр — Роберто Розетті (Італія). Гол: Зирянов, 34.

В Н П М О

1. Іспанія 2 0 0 6—2 6

2. Швеція 1 0 1 3—2 3

3. Росія 1 0 1 2—4 3

4. Греція 0 0 2 0—3 0

Третій тур. Група А. 15 червня.

Швейцарія—Португалія. 2:0. Базель. «Сант-Якоб». Арбітр — Конрад Плауц (Австрія). Голи: Якін, 71, 83.

Туреччина—Чехія. 3:2. Женева. «Стад-де-Женев». Арбітр — Петер Фрейдфельд (Швеція). Голи: Арда Туран, 75, Нігат, 87, 89 — Коллер, 34, Плашил, 62.

В Н П М О

1. Португалія 2 0 1 5—3 6

2. Туреччина 2 0 1 5—5 6

3. Чехія 1 0 2 4—6 3

4. Швейцарія 1 0 2 3—3 3

Група В. 16 червня.

Польща—Хорватія. 0:1. Клагенфурт. «Вертерзеє». Арбітр — Кірос Васарас (Греція). Гол: Класнич, 52.

Австрія—Німеччина. 0:1. Відень. «Ернст Гаппель». Арбітр — Мануель Мехуто Гонсалес (Іспанія). Гол: Баллак, 49.

В Н П М О

1. Хорватія 3 0 0 4—1 9

2. Німеччина 2 0 1 4—2 6

3. Австрія 0 1 2 1—3 1

4. Польща 0 1 2 1—4 1

Визначилися перші чвертьфінальні пари: Португалія—Німеччина (19 червня), Хорватія—Туреччина (20 червня).