Фортуна обрала «МЮ»

Футбол. Ліга чемпіонів. Фінал. 21 травня.

«Манчестер Юнайтед» (Англія) — «Челсі» (Англія). 1:1 (пенальті — 6:5). Голи: К. Роналду, 26, Лемпард, 45. Післяматчеві пенальті реалізували: Тевес, Каррі, Гаргрівз, Нані, Андерсон, Гігз — Баллак, Беллеті, Лемпард, Е. Коул, Калу; не реалізували: К. Роналду (воротар) — Террі (повз ворота), Анелька (воротар).

«Манчестер Юнайтед»: ван дер Сар, Евра, Гаргрівз, Фердинанд, Браун (Андерсон, 120+5), К. Роналду, Руні (Нані, 101), Відич, Каррік, Скоулз (Гігз, 87), Тевес. Тренер — Алекс Фергюсон.

«Челсі»: Чех, Е. Коул, Макелеле (Беллетті, 120+4), Есьєн, Карвалью, Лемпард, Д. Коул (Анелька, 99), Дрогба, Баллак, Малуда (Калу, 92), Террі. Тренер —Авраам Грант.

Вилучено Дрогбу, 116.

Арбітр — Любош Міхел (Словаччина).

Москва. «Лужники».

84 000 глядачів. 10 градусів. Дощ.

Фінал як фінал — напружене протистояння рівних суперників. В основний час команди обмінялися влученнями. Спершу була відмінна флангова комбінація футболістів з Манчестера. Браун зробив точну передачу на Криштіану Роналду, і той ударом головою відправив м’яча у сітку воріт.

А під завісу першого тайму «Челсі» встановив рівновагу. Після кількох рикошетів у карному майданчику манчестерців м’яч потрапив до Лемпарда, і той без перешкод пробив по фактично порожніх воротах.

У другому таймі претенденти мали певні шанси, але в цілому перевага була на боці футболістів «Челсі». Однак більше учасникам фіналу забити з гри так і не вдалося: ані в основний, ані в додатковий час. Тому довелося застосувати футбольну лотерею — пробити післяматчеві пенальті. Фортуна виявилася прихильною до манчестерців.

* * *

Баскетбол. Чемпіонат країни. Суперліга. Серія за бронзові медалі. Третій матч. «Політехніка-Галичина» — «Хімік». 75:76 (14:24, 20:12, 21:19, 20:21). Рахунок у серії — 1:2. Наступна зустріч відбудеться сьогодні у Львові.