Чернігів
Чиновники планують зігріти любов’ю багатодітні родини
У Чернігові реалізовується спільний проект влади та бізнесу
«Зігрій любов’ю дитину». Минулого тижня керівники міськради та райрад обласного центру відвідали всі багатодітні родини, які мають п’ять та більше дітей. Під час цих зустрічей з’ясовано їхні сьогоднішні проблеми, потреби в побутовій техніці тощо. Міська влада працюватиме у цьому плані зі спонсорами.Сергій ПАВЛЕНКО.
Тернопіль
Лелеки на Тернопільщині по-великодньому щедрі
Днями медики пологового відділення Тернопільської міської лікарні №2 з прийняли трьох дівчаток. Мама, Тетяна Смакоуз, виносила крихіток, як і належить, дев’ять місяців, що нечасто буває при багатоплідній вагітності. Адже здебільшого у таких випадках пологи відбуваються передчасно.
Дівчатка вдалися нівроку: дві по 1,9 кілограма, одна — 2,2. Як і мама, вони почуваються добре. Щасливі батьки нині думають, як назвати красунь. У родині Тетяни по батьковій лінії вже народжувались двійнята, однак трійня — уперше. Медики кажуть, що і в їхній практиці трійнята трапляються раз на два-три роки, а цьогоріч у березні в обласному перинатальному центрі
«Мати й дитина» на світ з’явилися трійня і вісім пар двійнят.Любов ЛЕВИЦЬКА.
Запоріжжя
Гуртожиток з постійним проживанням
Два роки тому міськрада затвердила програму розвитку гуртожитків, котрі перебувають у комунальній власності. За цей час змінили свій статус на житлові будинки три гуртожитки, а їхні мешканці отримали ордери на постійне проживання.
І ось відбулося чергове новосілля. Після реконструкції колишній гуртожиток ВАТ
«Запоріжхліб» отримав статус житлового будинку, а 154 запорізькі сім’ї — довгождані квартири. Щоб наблизити це свято, міський бюджет виділив 823,4 тисячі гривень. Вкладали кошти в реконструкцію житла і майбутні мешканці квартир.Микола МАНЬКО.
Крим
Дали газ достроково
З випередженням графіка на півмісяця спеціалісти самопідйомної плавучої бурової установки
«Таврида» державного акціонерного товариства «Чорноморнафтогаз» закінчили буріння чергової свердловини на Штормовому газоконденсатному родовищі. За добу тут видобувають 55 тисяч кубометрів газу та три тонни газоконденсату. До кінця року добудуть 14 млн. куб. м газу й 750 тонн конденсату. На Штормовому родовищі це вже двадцять друга ефективна експлуатаційна свердловина.Віктор ХОМЕНКО.