Важка атлетика. Ліньяно (Італія). Чемпіонат Європи. Українка Наталя Троценко (на знімку) в категорії до 53 кг завоювала золоту медаль — 197 кг (88 ривок + 109 поштовх). Другою стала іспанка Марія де ла Пуенте —190 (86+104), а «бронза» — у німкені Юлії Роде — 188 (83+105).

Фехтування. Ачірелай (Італія). Чемпіонат світу юніорів і кадетів. Збірна українських шаблісток стала чемпіоном. У гострому фінальному двобої наша команда (Ольга Харлан, Ніна Козлова, Ольга Жовнір та Ірина Кравчук) перемогла збірну США — 45:43. На шляху до титулу наші дівчата здолали шаблісток Франції —45:44, Китаю — 45:38 і Німеччини — 45:24.

Cпортивна гімнастика. Коттбус (Німеччина). Етап Кубка світу. Завершального дня українці здобули ще дві нагороди. Обидві — в опорному стрибку. «Золото» заробив Олександр Якубовський, а «срібло» — в Андрія Ісаєва.

Футзал. Дьондьєш (Угорщина). Матч у відповідь раунду плей-оф відбору на чемпіонат світу-2008. Угорщина—Україна. 4:3. Попри цю поразку наша команда здобула путівку до фінальної частини чемпіонату. Адже в першому поєдинку, котрий відбувся в Харкові, українці перемогли — 3:1. Отже, серед учасників бразильського футзального карнавалу (1—19 жовтня) — і спортовці України.

Бокс. Українець Олександр Гуров (37 років) проведе свій наступний бій 17 травня в Німеччині. На кону —вакантний титул EBU-EE (European External European Unіon) у першій важкій вазі. Протистоятиме маріупольцю 28-річний Енад Лісіна з Чорногорії.

Ногінськ (Росія). Міжнародний турнір з боксу. У змаганнях взяли участь команди з Кореї, Австралії, Туреччини, Німеччини, Білорусі, України та Росії. Господарі змагань були представлені двома складами.

Як розповів старший тренер збірної України Валерій Хлистов, українські боксери завоювали вісім медалей, три з яких золоті. Рівень турніру можна було порівняти з рівнем Олімпійських ігор. Кожен поєдинок проходив напружено, велика кількість уболівальників, присутність на трибунах поважних гостей. Нагороди вручав мер Ногінська. Жодної суддівської помилки зафіксовано не було.

Переможцями змагань у своїх вагових категоріях стали: 48 кг — Ігор Магурін (Запоріжжя). 81 кг — Іван Ребер (Олександрія, Кіровоградської області). Понад 91 кг — Євген Шевчук (Севастополь). Другим у вазі до 64 кг був Станіслав Подольський з Харкова. Бронзовими призерами стали: 51 кг — Артем Ісаков (Донецьк). 57 кг — Роман Бояринов (Донецьк). 69 кг — Владислав Войталюк (Дніпродзержинськ). 75 кг — Андрій Климович (Луцьк).