Плавання. Манчестер (Велика Британія). Чемпіонат світу в 25-метровому басейні. Останнього дня чемпіоном світу на дистанції 50 м брасом став Олег Лісогор. Результати броварчанина — 26.46. На 50 м на спині бронзова медаль дісталася Катерині Зубковій (26.81).

Напередодні свою другу медаль виграв Ігор Борисик. Після перемоги на 100 метрів брасом він став срібним призером на дистанції 200 м брасом (2.06,21). На дистанції 50 м батерфляєм Сергій Бреус також завоював «срібло» (22,86).

Хокей. Саппоро (Японія). Чемпіонат світу. Перший дивізіон. 13 квітня. Естонія—Угорщина. 3:5. Литва—Японія. 0:5. Хорватія — Україна. 0:4 (0:1, 0:1, 0:2). Шайби: Дяченко, 9, Цируль, 34, Шахрайчук, 53, Караульщук, 53. 14 квітня. Україна—Естонія. 3:1 (0:0, 2:1, 1:0). Шайби: Цируль, 29, Наваренко, 38, Сальников, 60 — Марков, 23. Збірна України з двома перемогами очолила змагання. Завтра вона зустрінеться з командою Литви.

Дзюдо. Лісабон (Португалія). Чемпіонат Європи. Бронзовим призером став українець Євген Сотников (вага понад 100 кг).

Спортивна гімнастика. Коттбус (Німеччина). Етап Кубка світу. У вільних вправах «срібло» здобув наш Євген Боносюк. Бронзову нагороду у вправах на кільцях виграв Олександр Воробйов.

Бокс. Генеральний директор промоутерської компанії «К2 East Promotіons» Олександр Красюк заявив, що претендента на пояс тимчасового чемпіона світу за версією WBA мексиканця Косме Ріверу викрито у вживанні допінгу. Тому він не зможе боксувати з українцем Юрієм Нужненком. Як відомо, на 19 квітня заплановано боксерське свято в Києві, центральним подією якого мав стати бій між Ріверою і Нужненком.

Утім, українські прихильники боксу можуть не хвилюватися. Адже вихід із пікантної ситуації знайдено завдяки згоді битися з Юрієм Нужненком боксера з Пуерто-Ріко Ірвінга Гарсіа.

Учора в столичному клубі «Спліт» відбулася прес-конференція, участь в якій взяли Володимир Кличко, Юрій Нужненко та Вадим Бухкалов.

Баскетбол. Турин (Італія). Кубок УЛЄБ. Фінал. «Говентуд» (Іспания) — «Жірона» (Іспанія). 79:54 (16:21, 18:6, 24:10, 21:17). Переможець цих змагань «Говентуд» отримав право грати в Євролізі наступного сезону.