Велоспорт (шосе). Ренн (Франція). Одноденні перегони «Гран-прі Ренна». Український гонщик Михайло Халілов став переможцем. Він виграв фінішний спринт у французів Себастьєна Шаванеля і Джиммі Каспера та білоруса Євгенія Гутаровича.

Теніс. 24-річна українка Юлія Бейгельзімер виборола головний приз парного розряду турніру ІTF у Німеччині з призовим фондом 25 000 доларів США.

У фіналі турніру українсько-швейцарський дует Бейгельзімер/Фогель у двох сетах переграв чеську пару Хвойкова/Главакова (перший номер «посіву») — 7:6 (3), 6:2.

Легка атлетика. Дублін (Ірландія). Турнір Great Іreland Run. Семиразовий чемпіон Європи з кросу українець Сергій Лебідь посів третє місце в забігу на 10 кілометрів з результатом

29 хвилин 59 секунд. Переможцем став кенієць Чебії (28.48). Друге місце — у катарця Гассана (29.02).

Фехтування. Акріаль (Італія). Чемпіонат світу серед кадетів-юніорів. Перший день змагань приніс нашій команді першу нагороду. Валерія Чудікова в змаганнях кадеток-шаблісток завоювала срібну медаль. У фіналі киянка з рахунком 11:15 поступилася Каті Варлі з Угорщини.